Bojko Trail 100+

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność CharytatywnaPakiet
B100-001Artur SokołowskiMTeam ZabieganeDniOtwockPLMASTERTAKTAK--
B100-002Katarzyna OdomirskaK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B100-003Marta FranckowskaK--ŚwieciePLSENIORTAKTAK--
B100-004Marek KowalczykMRozbiegajmy RadomskoRadomskoPLMASTERTAKTAK--
B100-005Grzegorz KutajM--GrabówkiPLMASTERTAKTAK--
B100-006Krzysztof FraczekMEinsatz KrakauKrakówPLSENIORTAKTAK--
B100-007Łukasz FilipczakMOknoplast Running teamKrakówPLMASTERTAKTAK--
B100-008michał chudybaM--GdańskPLMASTERTAKTAK--
B100-009Kamil PapierskiM--OleśnicaPLSENIORTAKTAK--
B100-010Zbigniew PodkówkaM--BydgoszczPLDINOZAURTAKTAK--
B100-011Michał SzewczykM--Zduńska WolaPLMASTERTAKTAK--
B100-012Łukasz WręczyckiM5 Pułk ChemicznyLubliniecPLSENIORTAKTAK--
B100-013Piotr Kuśmierczyk M2Kosy TeamRadomskoPLMASTERTAKTAK--
B100-014Małgorzata SkowronKSTREET RUN RADOM RadomPLSENIORTAKTAK--
B100-015Przemek GawrońskiM--GnieznoPLMASTERTAKTAK--
B100-016Piotr Kurzawski M--Poznań PLMASTERTAKTAK--
B100-017Mateusz LubańskiMTeam ZabieganeDniJozefowPLSENIORTAKTAK--
B100-018Magdalena WilkKUltrapośladach/Team ZabieganeDniWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B100-019Aneta GarncarczykKTeam RysiankaŻywiecPLWETERANNIENIE--
B100-020Rafał WodnickiM--Biała PodlasakaPLMASTERTAKTAK--
B100-021Beata Cher-KożdońKŚwieżaki z CieszynaCIESZYNPLWETERANTAKTAK--
B100-022Mariusz KulczyńskiMSchabowy RunnersLublinPLSENIORTAKTAK--
B100-023Wlodzimierz LegutkoMOstoyaWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B100-024Bożka SikoraKTKKF Uklejna MyśleniceMyślenicePLSENIORTAKTAK--
B100-025Mirosław RakMUltra Beskid SportIłownicaPLSENIORTAKTAK--
B100-026Marek GrundMMafia Team LubliniecStrzebińPLSENIORTAKTAK--
B100-027Maciej FuczikMSKLEP BIEGOWY RUNNING TEAMBielsko-BiałaPLWETERANTAKTAK--
B100-028Bartosz SawickiMJacekBiega Running TeamWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B100-029Rafał ŚliwińskiMCZARNY KOŃ / zbiegacz.plProszowaPLSENIORTAKTAK--
B100-030Izabela Zarańska KMiechowicka Grupa BiegowaBytom PLWETERANTAKNIE--
B100-031Joanna EfembergK--SzczecinPLMASTERTAKTAK--
B100-032Sylwia BondarczukKUltra Beskid SportBielsko-BiałaPLMASTERTAKTAK--
B100-033Tomasz ZimnyM--SzczecinPLDINOZAURTAKTAK--
B100-034Sławek BogackiMToruń- Idziemy bez RyzykaBrzozówka koło Torunia PLWETERANTAKTAK--
B100-035MAREK PIOTROWSKIMDZIADEK MAREKOLEŚNICAPLMASTERTAKTAK--
B100-036Małgorzata FuczikKSKLEP BIEGOWY RUNNING TEAM BIELSKO-BIAŁABielsko-BiałaPLWETERANTAKTAK--
B100-037Dagmara RzennoKMiechowicka Grupa BiegowaBytomPLWETERANTAKTAK--
B100-038Aleksandra Kłosowska-JunkoKJacekBiega Running TeamWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B100-039Jakub Kożdoń-CherMŚwieżaki z CieszynaCieszynPLSENIORTAKTAK--
B100-040Marek CzernachowskiMSrebrni Biegacze z Tarnowskich GorTarnowskie GoryPLWETERANTAKTAK--
B100-041Grzesiek PustelnikM--Kraków PLMASTERTAKNIE--
B100-042Piotr PudłoMKB Szerszeń OleśnicaŁuczynaPLSENIORTAKTAK--
B100-043Aldona KijowskaKMarkowi BiegaczeMarkiPLMASTERNIENIE--
B100-044Adrian DąbrowskiMPower TrainingWarszawaPLSENIORTAKTAK--
B100-045Tomek CzosnowskiM--GliwicePLMASTERTAKTAK--
B100-046Krzysztof RzepeckiM--KrakówPLWETERANTAKTAK--
B100-047Arthur KotkowskiM--Silnowo PLSENIORTAKTAK--
B100-048Artur SarosiekMZbój TeamBielsko-BiałaPLMASTERTAKTAK--
B100-049Daniel MielczarekMRoRozbiegajmy Radomsko PLMASTERTAKTAK--
B100-050Ewa HordziejewiczKStrefa BykówBytomPLWETERANTAKTAK--
B100-051Wiktor ChojnackiMDwernik Kamień TrailDwernikPLMASTERTAKTAK--
B100-052grzegorz WiernaszMKARCHER KrosnoKrosnoPLMASTERTAKTAK--
B100-053Adam WeryszkoM--LesznoPLMASTERTAKTAK--
B100-054Andrzej KoniecznyMBrakGostyńPLWETERANTAKTAK--
B100-055Rafał WeynaMBiały Domek KicinKicinPLWETERANTAKTAK--
B100-056Krzysztof LisakMXSRunner.pl OtwockPLMASTERTAKTAK--
B100-057Kacper JanasMPuszczyk BukowyMierzynPLSENIORTAKTAK--
B100-058Robert MurakM--ŁęcznaPLMASTERTAKTAK--
B100-059Robert BalcerzakMKlub Biegacza WARTAPajęcznoPLWETERANTAKTAK--
B100-060Daniel Paluch MBIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA PLMASTERTAKTAK--
B100-061Jacek MoćkoMPanOsiedle KaniówPLSENIORTAKTAK--
B100-062Mariusz ZajkowskiMPower TrainingWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B100-063Bartosz PolańskiM--WrocławPLMASTERTAKTAK--
B100-064Piotr BarudMFinisz RymanówRymanówPLSENIORTAKTAK--
B100-065Waldemar PuchałkaMultrabeskidsportBielsko-BiałaPLMASTERTAKTAK--
B100-066Konrad Wyganowski MJa trenujeRumia PLMASTERTAKTAK--
B100-067Grzegorz PawlusMZbój TeamBielsko-BiałaPLSENIORTAKTAK--
B100-068Rafał Leszczyński MUnited RunnersKleveDESENIORTAKTAK--
B100-069Jakub PlucińskiM--KrakówPLSENIORTAKTAK--
B100-070Łukasz MAgdaM3XLGuzówPLMASTERTAKTAK--
B100-071Tomasz ZiomekMDecathlon Bielsko-BiałaTarnówPLSENIORTAKTAK--
B100-072Agnieszka GnacyK--GostyńPLSENIORTAKTAK--
B100-073Magdalena ChlewickaKZabiegani CzęstochowaCzęstochowaPLMASTERNIETAK--
B100-074Karolina SługockaK--WarszawaPLSENIORTAKTAK--
B100-075ROBERT MYŚLIWIECMwild & freeRZESZÓWPLMASTERTAKTAK--
B100-076Dominika Jarosz K--Dąbrowa GórniczaPLSENIORTAKTAK--
B100-077Ireneusz KirkiewiczMKolega Maćka OławaOławaPLWETERANTAKTAK--
B100-078Łukasz KiernickiMFun&Run CzudecPLMASTERTAKTAK--
B100-079Marcin LudwigM4MPławniowicePLMASTERTAKTAK--
B100-080Michał SzulcM4MKotulinPLMASTERTAKTAK--
B100-081Sławomir WłochM--KrosnoPLWETERANTAKTAK--
B100-082Tomasz SrokaMZbój TeamBielsko - BiałaPLSENIORTAKTAK--
B100-083Piotr MazanMFINISZ RYMANÓWKrosnoPLMASTERTAKTAK--
B100-084Marzena StanekKJAGODZIANKI :-)GórskoPLMASTERTAKTAK--
B100-085Grzegorz SewerynMBiegowa KuźniaKatowicePLMASTERTAKTAK--
B100-086Jordan NowakMAlior Running Team / KabanoskiKrakówPLSENIORTAKTAK--
B100-087Karina SurowiecKKabanoski Running TeamKrakówPLMASTERTAKTAK--
B100-088Monika SzymeckaKTotalnie Biegnięci ChojniceChojnicePLMASTERTAKTAK--
B100-089Berni MierkiewiczKMkM RunningWarszawaPLSENIORTAKTAK--
B100-090Krzysiek MierkiewiczMMkM RunningWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B100-091Ziemowit BernatowiczMUltrakrewDębogórzePLWETERANTAKTAK--
B100-092Matúš KoprivňákMTovarné SLOVAKIATovarnéSKSENIORTAKTAK--
B100-093Patrycjusz WiśniewskiMKS PegazBaniochaPLMASTERTAKTAK--
B100-094Andrzej PrzerwaMKocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopaka!DzierzoniówPLMASTERTAKTAK--
B100-095Rafał SłoniewskiMRMF4RT OCRGdyniaPLMASTERTAKTAK--
B100-096Paweł StudnickiM--Wola FilipowskaPLMASTERTAKTAK--
B100-097Łukasz Chorążewicz MZbój TeamBielsko Biała PLSENIORTAKTAK--
B100-098Adam PyciaMKorona Masters KrakówKrakówPLWETERANTAKTAK--
B100-099Monika DzierżeńskaKAkademia Biegowa KiełpinoGdańskPLWETERANTAKTAK--
B100-100Renáta ŠmihálováKMountain horizonsHorné Srnie 914 42SKSENIORTAKTAK--
B100-101Martina BellušováKŠK Kriváň Liptovská OndrašováLiptovský MikulášSKSENIORTAKTAK--
B100-102Michal HúskaMŠK Kriváň Liptovská OndrašováLiptovský MikulášSKMASTERTAKTAK--
B100-103Lukasz stasiewiczM--LublinPLMASTERTAKTAK--
B100-104Marcin SzczepaniakMgRUNtKoninPLMASTERTAKTAK--
B100-105Dariusz ChojeckiMKereza Lublin Dys SpiczyLublinPLWETERANTAKTAK--
B100-106Ilona Rybarczyk K KOŁO PLSENIORTAKTAK--
B100-107Łukasz GwizdałaMTRAWERS KrzeszowiceKrzeszowicePLSENIORTAKTAK--
B100-108Matúš SipkoMŠK Kriváň Liptovská OndrašováLiptovský HrádokSKSENIORTAKNIE--
B100-109Ryszard DziamskiM--ChorzówPLMASTERTAKTAK--
B100-110Agnieszka Lisowska-WośKNiepołomice BiegająNiepołomicePLMASTERTAKTAK--
B100-111KAMILA GRUSZKAKNiepołomice BiegająNiepołomicePLMASTERTAKTAK--
B100-112Dariusz GutowskiMNGB KłobuckKłobuckPLWETERANTAKTAK--
B100-113Jarosław OlszewskiMNight RunnersPoznańPLWETERANTAKTAK--
B100-114Łukasz GesslerMBIESYGościcinoPLSENIORTAKTAK--
B100-115Erwin GorczycaMGOPR Bieszczady /Krosski RemsportOdrzykońPLDINOZAURTAKTAK--
B100-116Marek BuryM--KatowicePLWETERANTAKTAK--
B100-117Tomasz ZawadzkiM--Aleksandria Pierwsza PLMASTERNIENIE--
B100-118Miłosz Bączkowski MAugusteamStrzeniówka PLWETERANTAKTAK--
B100-119Łukasz KowalskiMBychawa RunnersOsmolice PierwszePLMASTERTAKTAK--
B100-120Robert OlechnowiczMHucisko Feral CatsDąbrowa GórniczaPLSENIORTAKTAK--
B100-121Kamila DudekKPower TrainingPiascznoPLSENIORNIENIE--
B100-122Piotr CukrowskiMSTREET RUN RADOMRadomPLSENIORTAKTAK--
B100-123Kalina SzymankiewiczK--GdyniaPLWETERANNIENIE--
B100-124Piotr SzczepaniakMSą WolniejsiOlsztynPLWETERANNIENIE--
B100-125Krzysztof GregrowskiMPodgórz ToruńToruńPLMASTERNIENIE--
- Lista organizatora - Lista rezerwowa