Bojko Trail 150+

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność CharytatywnaPakiet
B150-001Tomasz PolakowskiMStreet Run RadomRadomPLWETERANTAKTAK--
B150-002Adam BartosiewiczMOCR PolskaGryfinoPLMASTERTAKTAK--
B150-003Paweł PiotrowskiMPROTON GOSTYŃGOSTYŃPLMASTERTAKTAK--
B150-004Piotr DuraMPKB EndorfinaRakówPLWETERANTAKNIE--
B150-005Adrian SzczekutowiczM--WarszawaPLSENIORTAKTAK--
B150-006Marcin KowalczykM--IwinyPLMASTERTAKTAK--
B150-007Maciej PaszkiewiczMPark DziejeMurowana GoślinaPLWETERANTAKTAK--
B150-008Robert GołębiowskiMBiegacze w RadomskuRadomskoPLWETERANTAKTAK--
B150-009Piotr PudzianowskiMDzikie Życie Run TeamRadomPLWETERANTAKTAK--
B150-010Daniel KrępaMExtremE WolfDobraPLMASTERTAKTAK--
B150-011Mateusz PuchniarzMJurne KnuryGdańskPLSENIORTAKTAK--
B150-012Joanna Kujawska-FrejlichKM&PGdyniaPLSENIORTAKTAK--
B150-013Grzegorz GinterMAZS Collegium Medicum UJKrakówPLSENIORTAKTAK--
B150-014Maciej AndrzejewskiMDrink-Team GnieznoPLSENIORTAKTAK--
B150-015Maciej KielarMSon of JupiterToporowicePLMASTERTAKTAK--
B150-016Marcin KoniecznyM--Brzezie 235aPLMASTERTAKTAK--
B150-017Dariusz StawskiMBiegiem Po PiwoŁódźPLDINOZAURTAKTAK--
B150-018Edyta Biernacka KPROTONGostyńPLMASTERTAKTAK--
B150-019Robert ZugajM--KatowicePLMASTERTAKTAK--
B150-020Michał MatusiakMRowery MałgośkaPoznańPLMASTERTAKTAK--
B150-021Krzysztof KamińskiMGąbin BiegaPotrzebnaPLMASTERTAKTAK--
B150-022Mariusz KowarskiMMonarOstrołękaPLWETERANTAKTAK--
B150-023Leszek SuchcickiMMonarOstrołękaPLWETERANTAKTAK--
B150-024Mariusz MalecMNiezdjagnozowani w szaleStargardPLWETERANTAKTAK--
B150-025Dominik MilewskiMGąbin BiegaPłockPLSENIORTAKTAK--
B150-026Jacek KrokM--LubartówPLMASTERTAKTAK--
B150-027Bartłomiej MatysiakMJacekBiega Running TeamCzachówekPLMASTERTAKTAK--
B150-028Magdalena PiwowarczykKSzkoła Wspinania KlamaKrakówPLMASTERTAKTAK--
B150-029Krzysztof WiernuszMFinisz Rymanów Posada Górna PLMASTERTAKTAK--
B150-030Konrad RóżyckiM--WarszawaPLWETERANTAKTAK--
B150-031Daniel NiemczokMPKO Bank PolskiImielinPLMASTERTAKTAK--
B150-032Marcin BrzeskiMM & PStaffordGBMASTERTAKTAK--
B150-033Przemysław MarcinkowskiMProton/lesz no limitsGostyń PLMASTERTAKTAK--
B150-034Michal PaczuskiMForever Young LodzLodzPLMASTERTAKTAK--
B150-035Krzysztof MarczakMPKO Bank PolskiŚwiętochłowicePLWETERANTAKTAK--
B150-036Aleksandra SzafrańskaKwkurw_teamWarszawaPLSENIORTAKTAK--
B150-037Marek MarukiewiczMBiegamdlazdrowia.plJelenia Góra PLSENIORTAKTAK--
B150-038Feliks KwiecińskiM--WolinPLSENIORTAKTAK--
B150-039Robert BogdanowiczMGLC Running Group GdańskGdańskPLMASTERTAKNIE--
B150-040Michal StankiewiczM--CorkIEMASTERTAKTAK--
B150-041Radosław MalesaMLeszkowice biegają Leszkowice PLWETERANTAKTAK--
B150-042Kamil KiljanskiMTęczaOstrowiec ŚwiętokrzyskiPLWETERANTAKTAK--
B150-043Renata MalinovskaK--BrusselsBEMASTERTAKTAK--
B150-044Michał PiotrowskiMKlub Biegacza Jurund SzczytnoŚwiętajnoPLMASTERTAKTAK--
B150-045Tomasz KurzawskiMGB ULTRA PSZCZÓŁKIHoryszówPLMASTERTAKTAK--
B150-046Rafał KawkaMULTRATRIK RadomskoRadomskoPLSENIORTAKTAK--
B150-047Józef ZdunekMKlub Biegacza JurundSzczytnoPLWETERANTAKTAK--
B150-048Tomasz WolszakiewiczM--RadomPLWETERANNIENIE--
B150-049Adam RemlajnMGrupa MalborkMalborkPLWETERANTAKTAK--
B150-050Iwona SzotKWW TeamLublinPLWETERANTAKTAK--
B150-051Albert MirosławMWW Team 20-538 LublinPLWETERANTAKTAK--
B150-052Joanna KorzeniowskaKUMCS BiegaLublinPLMASTERTAKNIE--
B150-053Anna KowalikKUMCS BiegaLublinPLMASTERTAKNIE--
B150-054Wojtek RatyńskiM--DrohiczynPLMASTERTAKTAK--
B150-055Dominika Walaszkowska KBIESYGościcino PLMASTERTAKTAK--
B150-056Kamila GórecznyKKlub Biegacza Jurund SzczytnoPiasecznoPLMASTERTAKTAK--
B150-057Marek LitwinekMwkurw_team / ww teamLubartówPLMASTERTAKNIE--
B150-058Artur ŁukaszekM--LubartówPLWETERANTAKNIE--
B150-059Mariusz CebulaMWWW.SPORTICUKRZYCA.PLRuda ŚląskaPLWETERANTAKTAK--
B150-060Piotr ZadrożnyMbiegiem do 100tkiHalinówPLMASTERTAKTAK--
B150-061Józef ZającMJarosławska Grupa Biegowa SokółTuligłowyPLMASTERTAKTAK--
B150-062Paweł ZarczukM--OławaPLSENIORNIENIE--
B150-063AGNIESZKA STEPANIUKKASICS FRONTRUNNER POLANDWARSZAWAPLMASTERNIENIE--
B150-064Adam ŁaganowskiM--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
B150-065Marcin KępowiczMPasieka KempiŻabia WolaPLMASTERTAKTAK--
B150-066MARCIN GibałaMUltra PomaganieMielecPLWETERANTAKTAK--
B150-067Grzegorz MargasMMeerCaTeaMProszowicePLWETERANNIENIE--
B150-068Artur ŻywczakMKM PSP KrakówKrakówPLMASTERNIENIE--
- Lista organizatora - Lista rezerwowa