Bojko Trail 20+

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność CharytatywnaPakiet
B20-001Joanna BąkK--Tomaszów LubelskiPLMASTERTAKTAK--
B20-002KATARZYNA OWCZAREKKROZBIEGAMY NOWY DWÓRNOWY DW,ÓR MAZOWIECKIPLSENIORTAKTAK--
B20-003JOANNA URBANKChoszczeńska 10SzczecinPLMASTERTAKTAK--
B20-004Karol BielecMRozbiegamy Nowy DwórNowy Dwór MazowieckiPLSENIORTAKTAK--
B20-005Anna JaworekKRozbiegamy Nowy DwórNowy Dwór MazowieckiPLMASTERTAKTAK--
B20-006Andrzej WanowskiMRozbiegamy Nowy DwórNowy Dwór MazowieckiPLDINOZAURTAKTAK--
B20-007Natalia RepelewiczK--Nowy SączPLSENIORTAKTAK--
B20-008Marcin GaudynMSylwia mi kazeWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B20-009Katarzyna GinterK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B20-010Ewelina ZajączkowskaKGrupa Biegowa Urzędu Miasta WarszawyWarszawaPLSENIORTAKTAK--
B20-011Tomasz Lewiński MKLA Zabiegani CzęstochowaCzęstochowaPLMASTERTAKTAK--
B20-012Radosław BielikMWKURW_TEAMKrakówPLMASTERTAKTAK--
B20-013Grzegorz Bober M--Warszawa PLMASTERTAKTAK--
B20-014PAWEŁ MUSIAŁMADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAPLMASTERTAKTAK--
B20-015Monika MuchaKZabiegani Częstochowa/Fly team CzęstochowaPLMASTERTAKTAK--
B20-016Marcin FrejlichMM&PGdyniaPLMASTERTAKTAK--
B20-017Karolina AmbroziakK--WołówPLMASTERTAKTAK--
B20-018Artur ZimnickiM--WołówPLMASTERTAKTAK--
B20-019ELŻBIETA BUŁKOWSKAKDZIADEK MAREKOLEŚNICAPLWETERANTAKTAK--
B20-020Maria OpielaKM & PGdyniaPLMASTERTAKTAK--
B20-021Jan SkrutekM--Sekcja Sportów Górskich Bieszczadzka Grupa GOPR PLDINOZAURTAKTAK--
B20-022Karolina KonarskaKRun SlobodanUstrzyki DolnePLSENIORTAKTAK--
B20-023Renata Nowak K--Kraków PLMASTERTAKTAK--
B20-024Grzegorz PastwaMUltra Beskid SportJasienicaPLWETERANTAKNIE--
B20-025Michał WiśniewskiM--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B20-026Agata LudwińskaKStreet Run RadomRadomPLMASTERTAKTAK--
B20-027Janusz WoźniakMPORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNPLWETERANTAKTAK--
B20-028Lidia WoźniakKPORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNPLWETERANTAKTAK--
B20-029Olga PutiatyckaKKabanoski Running TeamKrakówPLMASTERTAKTAK--
B20-030Robert WręczyckiMO co biega w KaletachKaletyPLMASTERTAKTAK--
B20-031Iwona WręczyckaKO co biega w KaletachKaletyPLMASTERTAKTAK--
B20-032Magdalena SzymurskaK--Środa WlkpPLWETERANTAKNIE--
B20-033Arkadiusz SzymurskiM--Środa WlkpPLWETERANTAKTAK--
B20-034Szymon SzmistMKB Athletic Zręcin Szczepancowa PLMASTERTAKTAK--
B20-035Jadzia Szmist KKB Athletic Zręcin Szczepancowa PLMASTERTAKTAK--
B20-036Katarzyna KaszubaK#czeladzbiegaCzeladźPLMASTERTAKTAK--
B20-037Maria HaduchKGPR OSP GOSZCZAKrakówPLSENIORTAKNIE--
B20-038Iga Klimecka -Aksamit KBIEGACZE PÓŁNOCYGDYNIAPLMASTERNIENIE--
B20-039Katarzyna WrońskaKWyjącą z wilkami KraowPLMASTERTAKTAK--
B20-040Dorota KowalewskaK--PiasecznoPLMASTERTAKTAK--
B20-041Magdalena RojKRun SłobodanKrakówPLMASTERTAKNIE--
B20-042Mateusz PolakowskiMStreet Run RadomRadomPLSENIORTAKTAK--
B20-043Aleksandra SkubiszKAktywny DynówHartaPLSENIORTAKTAK--
B20-044Karol MacherzyńskiM--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B20-045Anna Sochaj-MacherzyńskaKMała Ania Dzielnie BiegaKrakówPLSENIORTAKTAK--
B20-046Monika SochajKPasza TeamKrakówPLSENIORTAKTAK--
B20-047Izabela PrzerwaKKocham Andrzeja, Maje i Borysiaka super chłopaka!DzierzoniówPLMASTERTAKTAK--
B20-048Edyta NaukaKdebickie GepardyDębicaPLWETERANTAKTAK--
B20-049Wiesław NaukaMDębickie GepardyDębicaPLWETERANTAKTAK--
B20-050Magdalena BudziszewskaK--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
B20-051Małgorzata Wałęga-RostekK1971Koszyce WiekiePLWETERANTAKTAK--
B20-052Arkadiusz RostekMUltramękiKoszyce WielkiePLMASTERTAKNIE--
B20-053Alina MaciągKBike Equipa Sandomierz27-600 SandomierzPLWETERANTAKTAK--
B20-054PAWEŁ ZawółMBIKE EQUIPA SANDOMIERZ Stalowa WolaPLMASTERTAKTAK--
B20-055Agata LisK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B20-056Kinga MazurKDębickie GepardyDębicaPLSENIORTAKTAK--
B20-057IRENEUSZ MAZURMDębickie GepardyDębicaPLMASTERTAKTAK--
B20-058Anna Zuterek KCzewarun TiM Czestochwa PLMASTERTAKTAK--
B20-059Joanna Szewczyk KCzewarun TiM Czestochowa PLWETERANTAKTAK--
B20-060Wojciech DenkowskiMBP Running TeamGliwicePLWETERANTAKTAK--
B20-061MONIKA PIOTROWSKAKKLUB BIEGACZA CZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAPLMASTERTAKTAK--
B20-062Katarzyna StradzaKRozbiegamy Nowy DwórNowy Dwór MazowieckiPLWETERANTAKTAK--
B20-063Piotr JaneckiM--WarszawaPLSENIORTAKTAK--
B20-064Gabriela Pawiak-KucharewiczKPociąg do bieganiaNagórzanyPLMASTERNIETAK--
B20-065Zofia GorczycaKDorsumOdrzykońPLDINOZAURTAKTAK--
B20-066Marcin FlorekMMężczyźni Św. JózefaPilznoPLWETERANTAKTAK--
B20-067BOGDAN MALAGAMMalaga TeamPodegrodziePLMASTERTAKTAK--
B20-068Lidia MireckaK--PiasecznoPLMASTERTAKTAK--
B20-069Sylwia SedekKadidas runners WarsawWarszawaPLMASTERNIENIE--
B20-070Bartosz JuryśMJSystemRzeszówPLSENIORNIENIE--
B20-071Joanna WierchołaK--LublinPLDINOZAURNIENIE--
B20-072Agata Lenkiewicz-BardzińskaKLutowiskaLutowiskaPLMASTERTAKTAK--
B20-073Łukasz MałekMChłopaki z nizinWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B20-074Anna KochanowskaKCzewarun TiMCzęstochowaPLMASTERTAKTAK--
B20-075Eugeniusz TopolnickiM--Zielona GóraPLDINOZAURTAKNIE--
B20-076KRZYSZTOF MARCINEKMPZU SPORT TEAMLublinPLMASTERNIENIE--
B20-077Łukasz IwanickiMLw Bogdanka S.A.LublinPLMASTERNIENIE--
B20-078Władysław IwanickiMLw Bogdanka S.A.ŁęcznaPLDINOZAURNIENIE--
B20-079Ewelina Sobczyk-ForjaszKRunBabyRunRzeszówPLMASTERNIENIE--
B20-080Maria TompalskaKAktywny DynówDubieckoPLSENIORNIENIE--
B20-081sylwia sędekKadidas runners WarsawWarszawaPLMASTERNIENIE--
B20-082Paweł WojciechowskiMJ U V E R U NWrząsowicePLMASTERNIENIE--
- Lista organizatora - Lista rezerwowa