Bojko Trail 40+

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność CharytatywnaPakiet
B40-001Mateusz ZaburkoM--Tomaszów LubelskiPLSENIORTAKTAK--
B40-002Renata GłowackaK--Piotrków TrybunalskiPLWETERANTAKTAK--
B40-003Katarzyna KowalskaKNiepołomice BiegająDąbrowaPLWETERANTAKTAK--
B40-004Tomasz ZielińskiMTetrycy SchrodingeraKarlinPLWETERANTAKTAK--
B40-005Filip ZawadkaMJafi SportWarszawaPLSENIORTAKTAK--
B40-006Małgorzata RutkowskaK--Golub-DobrzyńPLWETERANTAKTAK--
B40-007Zofia MarczewskaK--PiasecznoPLMASTERTAKTAK--
B40-008Zuzanna SzymańskaK--BrzeźcePLSENIORTAKNIE--
B40-009Kinga TomczykK--KrakówPLSENIORTAKTAK--
B40-010Joanna SzurekKGorlicka Grupa BiegowaGorlicePLMASTERTAKTAK--
B40-011Agnieszka NowakowskaKMustangi GliwiceGliwicePLSENIORTAKTAK--
B40-012Grzegorz BodziochMGorlicka Grupa BiegowaGorlicePLWETERANTAKTAK--
B40-013Agnieszka RogóżKNiepołomice BiegająNiepołomicePLSENIORTAKTAK--
B40-014Włodzimierz SzyszkowskiMDuke Nukem Prince of WarsawWarszawaPLWETERANTAKTAK--
B40-015Grzegorz WędrychowiczMRun4FunGorlicePLWETERANTAKTAK--
B40-016Monika ŻygiełoKchoszczeńska 10ChoszcznoPLMASTERTAKTAK--
B40-017Robert SawickiMBee is runningGorlicePLWETERANTAKTAK--
B40-018Natalia ZdziechowiczKAZS UJKrakówPLSENIORTAKTAK--
B40-019Marcin BuchlaMGT RATWroclawPLWETERANTAKTAK--
B40-020Agnieszka AkonomKKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźlePLMASTERTAKTAK--
B40-021Edward KowalskiMNiepołomice BiegająKrakówPLWETERANTAKTAK--
B40-022Anna SamborskaKULKS LIPINKILipinkiPLWETERANTAKTAK--
B40-023Anna ŁyczkoKStrefa fitRzeszówPLMASTERTAKTAK--
B40-024Jan BartulaMparkrun Chrzanów LibiążPLMASTERTAKTAK--
B40-025Katarzyna KowalczykK--IwinyPLSENIORTAKTAK--
B40-026Łukasz PałkaM3XLŻyrardówPLMASTERTAKTAK--
B40-027Małgorzata JuszczykK--NiepołomicePLMASTERTAKTAK--
B40-028Justyna HajdaKFantastic 4RadzionkówPLSENIORTAKTAK--
B40-029Katarzyna BarelkowskaKNight RunnersPoznańPLWETERANTAKTAK--
B40-030Arkadiusz ŚlączkaMFinisz RymanówRymanówPLMASTERTAKTAK--
B40-031Małgorzata PlebanK--GłoskówPLSENIORTAKTAK--
B40-032Sebastian KochanowskiMRozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór mazowiecki PLMASTERTAKTAK--
B40-033Arkadiusz KosmalskiM--Jedlicze APLWETERANTAKTAK--
B40-034Piotr WoźniakM--ŁódźPLMASTERTAKTAK--
B40-035Lukasz SzczygielM--ŚleszowicePLSENIORTAKTAK--
B40-036Beata KandeferKKB,,Athletic'' ZręcinKorczynaPLWETERANTAKTAK--
B40-037Magdalena Albigowska Kpozytywnie_rozbieganaKraczkowaPLSENIORTAKTAK--
B40-038Zbigniew SiedlaczekM--LublinPLDINOZAURTAKTAK--
B40-039Tomasz ZawislakMLublin BiegaLublinPLWETERANTAKTAK--
B40-040Dariusz BagnickiMRozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór mazowiecki PLWETERANTAKTAK--
B40-041Julia SurmanK--KatowicePLSENIORTAKTAK--
B40-042Sylwia UrbanK--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-043Anna WeynaKBiały Domek KicinKicinPLWETERANTAKTAK--
B40-044Krzysztof KoziołMWyatt EarpTarnobrzegPLWETERANTAKTAK--
B40-045Artur PawińskiMAdidas Runners WarsawWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-046Aleksandra KędzioraKGT RATWrocławPLMASTERTAKTAK--
B40-047Bartosz NesterukMEskadra KrakówKrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-048Paweł GazdaMBaltic Wood Active ZręcinPLMASTERTAKTAK--
B40-049Bartosz DrobczyńskiMPuszczyk BukowySzczecinPLMASTERTAKTAK--
B40-050Jacek GłuchowskiMBB RunersBielsko-BiałaPLWETERANTAKTAK--
B40-051Agnieszka WeberKRuchawe Misie z Białego DomkuKoziegłowyPLSENIORTAKTAK--
B40-052Paweł SmereckiMFinisz RymanówPosada GórnaPLMASTERTAKTAK--
B40-053Angelika PiekielnaK--CzastaryPLSENIORTAKTAK--
B40-054Karolina TurekKRuchawe Misie z Białego DomkuCzerwonakPLMASTERTAKTAK--
B40-055Dariusz KrólickiMFinisz RymanówRymanówPLWETERANTAKTAK--
B40-056Krzysztof JukiewiczMKOZIOROŻECLegionowoPLWETERANTAKTAK--
B40-057Tomasz CzakMMultiFitKędzierzyn-KoźlePLWETERANTAKTAK--
B40-058Martyna UlikowskaKZałoga GórskaGościnoPLSENIORTAKTAK--
B40-059Sławomir JuryśMJSystem KrosnoPLMASTERTAKTAK--
B40-060Piotr SurdackiM--SzczecinPLMASTERTAKTAK--
B40-061Piotr KrainskiM#czelaszbiegaCzeladzPLWETERANTAKTAK--
B40-062Waldemar CzadoMFinisz RymanówRymanów-ZdrójPLDINOZAURTAKTAK--
B40-063Agnieszka MikołajczykK--ŁódźPLSENIORTAKTAK--
B40-064Rafał FirekMLacho TeamKrakówPLWETERANTAKTAK--
B40-065Wojciech GrzegorzakM#AdamCzerwińskiTeamNiepołomicePLMASTERTAKTAK--
B40-066Marcin TokarzM--LibertówPLWETERANTAKTAK--
B40-067Oliwia PlewińskaK--Tarnowskie GóryPLMASTERTAKTAK--
B40-068Krzysztof Szewczyk MCzewarun TiM Częstochowa PLWETERANTAKTAK--
B40-069Daniel WojtowiczMNauka BiegaUstrzyki DolnePLMASTERTAKTAK--
B40-070Beata ZielińskaKWPR RunningPiastówPLMASTERTAKTAK--
B40-071Kamil KardachMFinisz Rymanów / Ledlenser PolskaRymanów-ZdrójPLSENIORTAKTAK--
B40-072Jacek ZielińskiMWPR RunningPiastówPLMASTERTAKTAK--
B40-073Maciek NalepaMImpala Race TeamNowy SączPLMASTERTAKTAK--
B40-074Łukasz FinkbeinerM--KatowicePLMASTERTAKTAK--
B40-075Andrzej ŚledziowskiMLacho TeamKrakówPLWETERANTAKTAK--
B40-076Alfred BalcewiczM--WarszawaPLSENIORTAKNIE--
B40-077Mirosław PalmaMPodgórz ToruńToruńPLDINOZAURTAKTAK--
B40-078Joanna JanuszKZabieganiKrakowPLMASTERNIENIE--
B40-079Zuza Wałach-BiśtaK--KatowicePLSENIORTAKTAK--
B40-080Krzysztof TyczyńskiMCzerwonak BiegaCzerwonakPLMASTERTAKTAK--
B40-081Karol ZiajkaMFinisz Rymanów/Jaga Kora RymanówPLSENIORTAKTAK--
B40-082Kamil KubrakMCzarne stopyKrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-083Filip KozakMNGB KłobuckKłobuckPLWETERANTAKTAK--
B40-084SYLWIA TELATYŃSKAKAktywne ChoszcznoChoszcznoPLMASTERTAKTAK--
B40-085Przemysław ForjaszM--RzeszówPLMASTERTAKTAK--
B40-086Kamil DzietczykMAktywne ChoszcznoSzczecinPLMASTERTAKTAK--
B40-087Krzysztof KmitaM--KrakówPLSENIORTAKTAK--
B40-088Mariusz BisowskiM--KobyłkaPLWETERANTAKTAK--
B40-089Łukasz AdamczykM3XLCzerwona Niwa-ParcelPLMASTERTAKTAK--
B40-090Sławomir ChaładynMInżynieria Biegania TeamGliwicePLMASTERTAKTAK--
B40-091Joanna WytykowskaKŁKW/RysieŁódź PLMASTERNIENIE--
B40-092Joanna DębskaK--Gliwice PLMASTERTAKTAK--
B40-093Andrzej PałubskiMTECHGISKrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-094Agnieszka Czyżowicz- GotfrydKJasielskie PiorunyJasłoPLWETERANTAKTAK--
B40-095Piotr BandoMBestRaceEverKrakowPLMASTERTAKTAK--
B40-096Krystian BitnerM--Iwanowice MałePLMASTERTAKTAK--
B40-097Beata KlimekK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-098Anna Halastra K--Wola FilipowskaPLMASTERTAKTAK--
B40-099Tomasz KolaniakM--WarszawaPLSENIORTAKTAK--
B40-100Katarzyna WojdaszkaKVege RunnersWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-101Katarzyna WaręckaK--LeskoPLSENIORTAKTAK--
B40-102Agata WydroKFun & Run StrzyżówPLMASTERTAKTAK--
B40-103Marta GołośK--ZąbkiPLSENIORTAKTAK--
B40-104Arkadiusz Świątek M--Warszawa PLSENIORTAKTAK--
B40-105Iwona ŁukaszekK--LubartówPLWETERANTAKTAK--
B40-106Michał PsutyM--ŚwierzawaPLSENIORTAKTAK--
B40-107Michał CzardybonMCzarne StopyWyryPLMASTERTAKTAK--
B40-108Jaroslaw PiórkowskiMKoło biegaKołoPLWETERANTAKTAK--
B40-109Józef KumiegaM--JodłowaPLWETERANTAKNIE--
B40-110Marcin AdamczykMBędzie piekło:)GołuskiPLMASTERTAKTAK--
B40-111Radomir SadowskiM--WiesiolkaPLSENIORTAKTAK--
B40-112Beata MazanKFINISZ RYMANÓWKrosnoPLSENIORTAKTAK--
B40-113Mateusz BerkMUnilogo running teamWarszawaPLSENIORTAKTAK--
B40-114Jakub KenigM--Krzeszowice 32-065PLMASTERTAKTAK--
B40-115MAŁGORZATA KALINOWSKAK--Tarnowskie Góry PLMASTERTAKTAK--
B40-116Łukasz WójcikMSzybciej nie dam radyNiemcePLMASTERTAKTAK--
B40-117Edyta GromekKSzybciej nie dam radyLublinPLMASTERTAKTAK--
B40-118Anna GołąbK--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-119Andrzej Szpakowski MFun&RunNiewodnaPLWETERANTAKTAK--
B40-120Marek PiórkowskiMW Pogoni za duchemBędzinPLWETERANTAKTAK--
B40-121Katarzyna Mruczyńska-PietruczanisKwkurw_team / Aktywni WęgrówWęgrówPLMASTERTAKTAK--
B40-122Tomasz MichalikM--SośnicowicePLWETERANTAKNIE--
B40-123Marcin PapiernikMUnilogo Running TeamZakrzewPLMASTERTAKTAK--
B40-124Robert KarpińskiMSpartanie DzieciomMarkiPLWETERANTAKTAK--
B40-125Ryszard PręcikowskiM--WieliczkaPLWETERANTAKTAK--
B40-126Tomasz WoźniakM1981ŁaskPLMASTERTAKTAK--
B40-127Janusz KęcikMSpartanie DzieciomWarszawaPLDINOZAURTAKTAK--
B40-128KRZYSZTOF KRZEMPEKMUltra Beskid SportBielsko-BiałaPLWETERANTAKTAK--
B40-129Łukasz KaszubaM#czeladzbiegaCzeladźPLMASTERTAKTAK--
B40-130Paweł FiszerM--Wodzisław ŚląskiPLMASTERTAKTAK--
B40-131Łukasz GruszkaM--RadomPLSENIORTAKTAK--
B40-132Wojciech StańczukMGrupa Biegowa CHTMOWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-133Maciej BrzanaMFinisz RymanówRównePLSENIORTAKTAK--
B40-134Wojciech WójcikMLeśne Zjeby KielcePLMASTERTAKTAK--
B40-135Michał KłodowskiMQl0ck0w4 skł4d4nk4WrocławPLMASTERTAKTAK--
B40-136Rafał AdamiakMPITU - PITU SklepikowoWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-137Monika BigośK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-138Tomasz BigośM--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-139Adrian ChadułaMNieNażarte MisieWitkowicePLSENIORTAKTAK--
B40-140Jacek RzemińskiM--StróżePLWETERANTAKTAK--
B40-141Krzysztof GóreckiM--PiasecznoPLWETERANTAKTAK--
B40-142Krzysztof ŚwierczewskiMW pogoni za duchem41-219 SosnowiecPLMASTERTAKTAK--
B40-143Grzegorz PrzebierałaMPrzebiegWrocławPLWETERANTAKTAK--
B40-144Marcin KwintkiewiczMReebokRunCrew LDZŁódźPLMASTERTAKTAK--
B40-145Robert KosedaMHoney BadgerKartuzyPLWETERANTAKTAK--
B40-146Natalia DopierałaKBrowar FortunaKrobiaPLSENIORTAKTAK--
B40-147Agnieszka PotaśK--KomprachciePLMASTERTAKTAK--
B40-148Julian Julo LejaMRepublika PołonińskaDwernik 24PLMASTERTAKTAK--
B40-149Łukasz MajchrzakMNienażarty Misie KłomnicePLSENIORTAKTAK--
B40-150Andrzej KochaniakM1982SowlanyPLMASTERTAKTAK--
B40-151Tomasz DopartMDwernik Kamień TrailUstrzyki DolnePLMASTERTAKNIE--
B40-152Darek ŚcisłyMBiegacze w RadomskuPławnoPLWETERANTAKTAK--
B40-153Karol SabatMLeśne ZjebyZagnańskPLMASTERTAKTAK--
B40-154Łukasz ŁyczkowskiM--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-155Jarosław PleśniakM--OpolePLMASTERTAKTAK--
B40-156Radosław RozumM--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-157Aneta RybakK--WrocławPLMASTERTAKTAK--
B40-158Dorian RajcheldMBB RunnersWilkowice PLSENIORTAKTAK--
B40-159PAWEŁ BIDASMBIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZPLWETERANTAKTAK--
B40-160Grzegorz ChrabąszczM--ChęcinyPLMASTERTAKTAK--
B40-161Marlena PiętaKOstroBiecOstrowiec ŚwiętokrzyskiPLMASTERTAKTAK--
B40-162Magdalena OleszekKRozwiązaneSznurowadłaCzeladźPLSENIORTAKTAK--
B40-163Stanisław KutyłaMOrange PolskaNiepołomicePLWETERANTAKTAK--
B40-164Agnieszka KutyłaKNiepołomice BiegająNiepołomicePLWETERANTAKTAK--
B40-165Rafał SzymeckiMTotalnie Biegnięci ChojniceChojnicePLMASTERTAKTAK--
B40-166Katarzyna BugajskaK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-167Arkadiusz SzajewskiM--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-168Tatiana FriezeKDroga Do UltraŁódźPLMASTERTAKTAK--
B40-169Krzysztof FriezeMORANGE POLSKAŁódźPLMASTERTAKTAK--
B40-170Beata MastekKUltra Beskid SportBielsko-BiałaPLWETERANTAKTAK--
B40-171Bogusława KrzempekKUltra Beskid SportBielsko-BiałaPLMASTERTAKTAK--
B40-172Ryszard RygielM--krakówPLWETERANTAKTAK--
B40-173Zbigniew JamrozikMKoło Biega / Звенящие KедрыKołoPLMASTERTAKTAK--
B40-174Oleg BylinowskiM--RzeszówPLMASTERTAKTAK--
B40-175Monika LatochaKAuuuuuWadowicePLSENIORTAKTAK--
B40-176Grzegorz MójtaMKoło biegaKołoPLMASTERTAKTAK--
B40-177Radosław NamyślakMKOŁO BIEGAKołoPLWETERANTAKTAK--
B40-178Marek Jabłoński MAuuuuuWadowicePLMASTERNIENIE--
B40-179Roksana Sokalska-PizunK3 Zamojski Batalion ZmechanizowanyZamośćPLSENIORNIENIE--
B40-180Edyta DąbrowskaK--PiasecznoPLMASTERTAKTAK--
B40-181Michał JadachMMexicana ChodelChodelPLSENIORTAKTAK--
B40-182Tomek BiałasMCONSULTASChorzówPLWETERANTAKTAK--
B40-183Maciej MałkiewiczM--drygulec PLMASTERTAKTAK--
B40-184Michał GawryszewskiM--GranicaPLWETERANTAKTAK--
B40-185Mateusz NielipińskiMMuflon PrzysuchaPrzysuchaPLMASTERNIENIE--
B40-186Jakub SzymańskiM--GdańskPLSENIORNIENIE--
B40-187Tomasz ProtznerM--Bielsko-BiałaPLMASTERTAKTAK--
B40-188Tomasz DróżdżMCzewarun TiMMiedźnoPLMASTERTAKTAK--
B40-189Łukasz SadowskiMILFKatowicePLMASTERNIENIE--
B40-190Magdalena BieszczadKTreserTeamJasłoPLMASTERTAKTAK--
B40-191ADAM KAPRALMDWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKPLMASTERNIENIE--
B40-192Rafał ZajączkowskiMNiekoniecznie dobiegniemyŚwierzowa PolskaPLMASTERNIENIE--
B40-193Iwona StecKRunisgirl lublinLublinPLSENIORNIENIE--
B40-194Joanna KarolczakKGoggle PAE Team / Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPLMASTERTAKTAK--
B40-195Mariusz SikoraMGoggle PAE Team / Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPLWETERANTAKTAK--
B40-196Paweł ZielińskiMRuch IzbicaKrasnystawPLMASTERTAKTAK--
B40-197Agnieszka MazurKTreserTeamJasłoPLMASTERNIENIE--
B40-198Paulina SzurekKGórski Styl Team Moderówka PLMASTERNIENIE--
B40-199Jakub GryzłoMwww.https://przeciezjaniebiegam.blogspot.com/JasłoPLMASTERNIENIE--
B40-200Magdalena AlbigowskaKPOZYTYWNIE_ROZBIEGANAKraczkowaPLSENIORNIENIE--
B40-201Przemysław MatułaMUMCS BiegaLublinPLWETERANTAKTAK--
B40-202Ewelina HunkiewiczKMarkowi BiegaczeMarkiPLMASTERTAKTAK--
B40-203Agata GawełKTRAWERS KrzeszowiceKrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-204Arkadiusz Wróbel M--Ladzin PLMASTERNIENIE--
B40-205Marlena KmieciakK--GdańskPLSENIORNIENIE--
B40-206tomasz berszM--WarszawaPLMASTERNIENIE--
B40-207Honorata FigurskaKMarkowi BiegaczeMarkiPLWETERANTAKTAK--
B40-208Andrzej FigurskiMMarkowi BiegaczeMarkiPLWETERANTAKTAK--
B40-209Olga BotvichK--BelarusBYSENIORNIENIE--
B40-210Alexey KulakovMNike+ Run ClubKievUAMASTERNIENIE--
B40-211Magdalena OleszekKRozwiązane SznurowadłaCzeladźPLSENIORNIENIE--
B40-212Piotr WiejaM--JasienicaPLWETERANTAKTAK--
B40-213Paweł ChwaliszM--50-350 WroclawPLWETERANNIENIE--
B40-214Gabriel PawlakM--RadwanicePLMASTERNIENIE--
B40-215Daniel GlajcM--CieszynPLWETERANTAKTAK--
B40-216Agnieszka Dolińska KOkiem Wilka Chorzów PLSENIORNIENIE--
B40-217Paweł KoteckiMExpansja Advertising/ King Runner Ultra TeamPoznańPLSENIORNIENIE--
B40-218Justyna PliszczyńskaK--LublinPLMASTERNIENIE--
B40-219Jakub SzymańskiM--GdańskPLSENIORNIENIE--
- Lista organizatora - Lista rezerwowa