Bojko Trail 40+

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność CharytatywnaPakiet
B40-001Zofia MarczewskaK--PiasecznoPLMASTERTAKTAK--
B40-002Zuzanna SzymańskaK--BrzeźcePLSENIORTAKNIE--
B40-003Kinga TomczykK--KrakówPLSENIORTAKTAK--
B40-004Agnieszka NowakowskaKMustangi GliwiceGliwicePLSENIORTAKTAK--
B40-005Agnieszka RogóżKNiepołomice BiegająNiepołomicePLSENIORTAKTAK--
B40-006Włodzimierz SzyszkowskiMDuke Nukem Prince of WarsawWarszawaPLWETERANTAKTAK--
B40-007Grzegorz WędrychowiczMRun4FunGorlicePLWETERANTAKTAK--
B40-008Natalia ZdziechowiczKAZS UJKrakówPLSENIORTAKTAK--
B40-009Marcin BuchlaMGT RATWroclawPLWETERANTAKTAK--
B40-010Anna SamborskaKULKS LIPINKILipinkiPLWETERANTAKTAK--
B40-011Łukasz PałkaM3XLŻyrardówPLMASTERTAKTAK--
B40-012Małgorzata JuszczykK--NiepołomicePLMASTERTAKTAK--
B40-013Katarzyna BarelkowskaKNight RunnersPoznańPLWETERANTAKTAK--
B40-014Arkadiusz ŚlączkaMFinisz RymanówRymanówPLMASTERTAKTAK--
B40-015Sebastian KochanowskiMRozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór mazowiecki PLMASTERTAKTAK--
B40-016Arkadiusz KosmalskiM--Jedlicze APLWETERANTAKTAK--
B40-017Lukasz SzczygielM--ŚleszowicePLSENIORTAKTAK--
B40-018Magdalena Albigowska Kpozytywnie_rozbieganaKraczkowaPLSENIORTAKTAK--
B40-019Julia SurmanK--KatowicePLSENIORTAKTAK--
B40-020Artur PawińskiMAdidas Runners WarsawWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-021Aleksandra KędzioraKGT RATWrocławPLMASTERTAKTAK--
B40-022Paweł SmereckiMFinisz RymanówPosada GórnaPLMASTERTAKTAK--
B40-023Dariusz KrólickiMFinisz RymanówRymanówPLWETERANTAKTAK--
B40-024Sławomir JuryśMJSystem KrosnoPLMASTERTAKTAK--
B40-025Piotr KrainskiM#czelaszbiegaCzeladzPLWETERANTAKTAK--
B40-026Waldemar CzadoMFinisz RymanówRymanów-ZdrójPLDINOZAURTAKTAK--
B40-027Rafał FirekMLacho TeamKrakówPLWETERANTAKTAK--
B40-028Wojciech GrzegorzakM#AdamCzerwińskiTeamNiepołomicePLMASTERTAKTAK--
B40-029Marcin TokarzM--LibertówPLWETERANTAKTAK--
B40-030Krzysztof Szewczyk MCzewarun TiM Częstochowa PLWETERANTAKTAK--
B40-031Daniel WojtowiczMNauka BiegaUstrzyki DolnePLMASTERTAKTAK--
B40-032Kamil KardachMFinisz Rymanów / Ledlenser PolskaRymanów-ZdrójPLSENIORTAKTAK--
B40-033Maciek NalepaMImpala Race TeamNowy SączPLMASTERTAKTAK--
B40-034Łukasz FinkbeinerM--KatowicePLMASTERTAKTAK--
B40-035Andrzej ŚledziowskiMLacho TeamKrakówPLWETERANTAKTAK--
B40-036Alfred BalcewiczM--WarszawaPLSENIORTAKNIE--
B40-037Joanna JanuszKZabieganiKrakowPLMASTERNIENIE--
B40-038Karol ZiajkaMFinisz Rymanów/Jaga Kora RymanówPLSENIORTAKTAK--
B40-039Przemysław ForjaszM--RzeszówPLMASTERTAKTAK--
B40-040Krzysztof KmitaM--KrakówPLSENIORTAKTAK--
B40-041Łukasz AdamczykM3XLCzerwona Niwa-ParcelPLMASTERTAKTAK--
B40-042Joanna WytykowskaKŁKW/RysieŁódź PLMASTERNIENIE--
B40-043Andrzej PałubskiMTECHGISKrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-044Agnieszka Czyżowicz- GotfrydKJasielskie PiorunyJasłoPLWETERANTAKTAK--
B40-045Beata KlimekK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-046Tomasz KolaniakM--WarszawaPLSENIORTAKTAK--
B40-047Iwona ŁukaszekK--LubartówPLWETERANTAKTAK--
B40-048Michał PsutyM--ŚwierzawaPLSENIORTAKTAK--
B40-049Józef KumiegaM--JodłowaPLWETERANTAKNIE--
B40-050Mateusz BerkMUnilogo running teamWarszawaPLSENIORTAKTAK--
B40-051Katarzyna Mruczyńska-PietruczanisKwkurw_team / Aktywni WęgrówWęgrówPLMASTERTAKTAK--
B40-052Tomasz MichalikM--SośnicowicePLWETERANTAKNIE--
B40-053Marcin PapiernikMUnilogo Running TeamZakrzewPLMASTERTAKTAK--
B40-054Robert KarpińskiMSpartanie DzieciomMarkiPLWETERANTAKTAK--
B40-055Ryszard PręcikowskiM--WieliczkaPLWETERANTAKTAK--
B40-056Janusz KęcikMSpartanie DzieciomWarszawaPLDINOZAURTAKTAK--
B40-057Łukasz GruszkaM--RadomPLSENIORTAKTAK--
B40-058Maciej BrzanaMFinisz RymanówRównePLSENIORTAKTAK--
B40-059Monika BigośK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-060Jacek RzemińskiM--StróżePLWETERANTAKTAK--
B40-061Krzysztof GóreckiM--PiasecznoPLWETERANTAKTAK--
B40-062Marcin KwintkiewiczMReebokRunCrew LDZŁódźPLMASTERTAKTAK--
B40-063Robert KosedaMHoney BadgerKartuzyPLWETERANTAKTAK--
B40-064Łukasz MajchrzakMNienażarty Misie KłomnicePLSENIORTAKTAK--
B40-065Andrzej KochaniakM1982SowlanyPLMASTERTAKTAK--
B40-066Darek ŚcisłyM--PławnoPLWETERANTAKTAK--
B40-067Karol SabatMLeśne ZjebyZagnańskPLMASTERTAKTAK--
B40-068Aneta RybakK--WrocławPLMASTERTAKTAK--
B40-069Grzegorz ChrabąszczM--ChęcinyPLMASTERTAKTAK--
B40-070Marcin KolasaM--UniszowicePLMASTERTAKTAK--
B40-071Rafał SzymeckiMTotalnie Biegnięci ChojniceChojnicePLMASTERTAKTAK--
B40-072Ryszard RygielM--krakówPLWETERANTAKTAK--
B40-073Oleg BylinowskiM--RzeszówPLMASTERTAKTAK--
B40-074Edyta DąbrowskaK--PiasecznoPLMASTERTAKTAK--
B40-075Maciej MałkiewiczM--drygulec PLMASTERTAKTAK--
B40-076Michał GawryszewskiM--GranicaPLWETERANTAKTAK--
B40-077Magdalena BieszczadKTreserTeamJasłoPLMASTERTAKTAK--
B40-078Rafał ZajączkowskiMNiekoniecznie dobiegniemyŚwierzowa PolskaPLMASTERTAKTAK--
B40-079Paweł ZielińskiMRuch IzbicaKrasnystawPLMASTERTAKTAK--
B40-080Przemysław MatułaMUMCS BiegaLublinPLWETERANTAKTAK--
B40-081Ewelina HunkiewiczKMarkowi BiegaczeMarkiPLMASTERTAKTAK--
B40-082Jakub SzymańskiM--GdańskPLSENIORTAKTAK--
B40-083Robert KamyszM--krakówPLWETERANTAKTAK--
B40-084Wojciech HunkiewiczMMarkowi BiegaczeMarkiPLWETERANTAKTAK--
B40-085Ewa Krajewska-PaluchK--Dąbrowa GórniczaPLMASTERNIENIE--
B40-086Wojciech KaniowskiM--CzęstochowaPLWETERANTAKTAK--
B40-087Marta KubackaKDrużyna TVNWarszawaPLMASTERTAKTAK--
B40-088Małgorzata KuśK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
B40-089Łukasz SadowskiMILFWiesiółkaPLMASTERTAKNIE--
B40-090Dominik KukuczkaMCRF - Climb Run FunJaworzynkaPLSENIORTAKTAK--
B40-091Kasia Gawlik-RybińskaKEŁKA TeamRuda ŚląskaPLMASTERTAKTAK--
B40-092Łukasz RybińskiMEŁKA TeamRuda ŚląskaPLMASTERTAKTAK--
B40-093Костянтин КостецькийMКМRСУкраїнаUAMASTERNIENIE--
B40-094Michał FabianowiczM--OlsztynPLSENIORTAKTAK--
B40-095Aldona Jarosz-PiwońskaK--Góra KalwariaPLMASTERNIENIE--
B40-096Patryk WalaMBieg Opolski / Załoga GórskaZąbkowice ŚląskiePLSENIORNIENIE--
B40-097Daniel AbramowiczMChełm BiegaChełmPLMASTERTAKTAK--
B40-098Mariusz MałekM--ChełmPLMASTERTAKTAK--
B40-099Monika Rękosiewicz-TokarzKTKKF SOKÓŁ Głogów MałopolskiPLMASTERNIENIE--
B40-100Paweł TokarzMTKKF SOKÓŁ Głogów MałopolskiPLMASTERNIENIE--
B40-101Marcin RównickiM--WarszawaPLSENIORNIENIE--
B40-102Damian KawkaM--WarszawaPLMASTERNIENIE--
B40-103JOLANTA KISIELKLBL Lubię Biegać LeniwieBIŁGORAJPLMASTERNIENIE--
B40-104Daniel MoćkoMZabiegany WołominWołominPLWETERANNIENIE--
B40-105Beata SznejfusKRozbiegany PiastówPruszkówPLMASTERNIENIE--
B40-106Roksana Sokalska-PizunK3 Zamojski Batalion ZmechanizowanyZamośćPLSENIORTAKTAK--
B40-107Krystian SzczabelM--GliwicePLSENIORTAKNIE--
- Lista organizatora - Lista rezerwowa