BIEGI W ROGOŹNIKU - 15 czerwca 2019r.              Strona biegu Regulamin

Organizator: Fundacja Z POMOCĄ PRZYJACIÓŁ  tel. 501 410 568     biuro@biegiwrogozniku.pl

BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

Lista startowa


Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
DM-001Rozalia NajborK#czeladzbiegaCzeladźPolska520mNIE
DM-002Martyna Jóźwiak K--Tarnowskie Góry Polska JUNIOR/1000mNIE
DM-003Piotr NajborM#czeladzbiegaCzeladźPolska100mNIE
DM-004Jakub Jóźwiak M--Tarnowskie Góry Polska 100mNIE
DM-005Wiktoria Straszak KLecymy Durś Piekary ŚląskiePolska520mNIE
DM-006Patryk RychlikMlisy pustyniKluczePolska750mNIE
DM-007Daniel Matysik M--Tarnowskie Góry Polska 520mNIE
DM-008Julia Matysik K--Tarnowskie Góry Polska 750mNIE
DM-009Błażej PieniowskiM--ŚwiętochłowicePolska100mNIE
DM-010Jakub LnianyMpobiega(l)nianyRuda Śląska Polska520mNIE
DM-011Kamil LnianyMpobiega(l)nianyRuda Śląska PolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-012Maja SkrodzkaKKapitalni ŁomżaŁomżaPolska100mNIE
DM-013Kacper SkrodzkiMKapitalni ŁomżaŁomżaPolska520mNIE
DM-014Emilia KissaK40-latek TychyTychyPolska100mNIE
DM-015PIOTR GRABOWSKIMBobry WalkingBYTOMPolska520mNIE
DM-016MARTYNA GRABOWSKAKBobry WalkingBytomPolska750mNIE
DM-017Lilianna JeleśniańskaK--BobrownikiPolska100mNIE
DM-018Miłosz Wójcik M#czeladzbiega Czeladź Polska 520mNIE
DM-019julia szynawaK--siemianowice slaskiepolska520mNIE
DM-020jakub szynawaM--siemianowice slaskiepolska100mNIE
DM-021Bartosz ŚlusarskiM--RogoźnikPolska100mNIE
DM-022Nina ZasuńKBobry WalkingdobieszowicePolska520mNIE
DM-023Marcelina UfelKMosir TKKF Saturn CzeladźCzeladźPolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-024Joanna SurowiecKRunners Wojkowice TeamWojkowicePolska750mNIE
DM-025Anna SurowiecKRunners Wojkowice TeamWojkowicePolska100mNIE
DM-026Radosław Brzozowski M--Dąbrowa Górnicza Polska520mNIE
DM-027Alexander KępkaM--Dąbrowa Górnicza Polska100mNIE
DM-028Julia KępińskaK--Stare BogaczowicePolska520mNIE
DM-029Marcel KępińskiM--Stare BogaczowicePolska100mNIE
DM-030Olga MagaczewskaK--RogoznikPolska750mNIE
DM-031Julia MagaczewskaK--RogoznikPolska750mNIE
DM-032Marcel KępińskiM--Stare BogaczowicePolska100mNIE
DM-033mateusz czajaM--BobrownikiPolska520mNIE
DM-034Adam CzajaM--BobrownikiPolska100mNIE
DM-035Zuzanna DzikiKFarmaBRAIN runRogoznikPolska520mNIE
DM-036Antoni PająkM--SosnowiecPolska100mNIE
DM-037Jakub Muszyński MFlyTeam Katowice Polska 750mNIE
DM-038Klaudia Zarychta K--Toporowice PolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-039Olaf SmakM--BobrownikiPolska750mNIE
DM-040Michał SokołaM--BobrownikiSlaskieJUNIOR/1000mNIE
DM-041Jacek SokołaMUks bobry bobrownikiBobrownikiSlaskie520mNIE
DM-042Jakub SokołaM--BobrownikiSlaskie100mNIE
DM-043Kuba MazanM--TwardowicePolska520mNIE
DM-044Maja SzczepańskaK--BędzinPolska520mNIE
DM-045Zuzanna SzczepańskaK--BędzinPolska750mNIE
DM-046NATASZA SOJKAK--SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA750mNIE
DM-047Karol ZachciałM--WojkowicePolska750mNIE
DM-048Zuzia FalanaKLecymy DurśPiekary śląskiePolska100mNIE
DM-049Kajetan MotykaK--SOSNOWIECPolska100mNIE
DM-050Mateusz Mrozek MStowarzyszenie Kokardka Ruda Śląska PolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-051Dominik Małecki M--Ruda Śląska Polska 100mNIE
DM-052Dawid GilnerMTelegilixTeamSosnowiec Polska100mNIE
DM-053Lena LorencK--CzeladźPolska520mNIE
DM-054Filip LorencM--CzeladźPolska100mNIE
DM-055Bartosz StarostkaM--Ruda ŚląskaPolska750mNIE
DM-056Maria BiernatKPromotion Góra Żar Międzybrodzie ŻywieckiePolska 750mNIE
DM-057Zofia BiernatKPromotion Góra Żar Międzybrodzie Żywieckie Polska 100mNIE
DM-058Michalina PrysakK--SosnowiecPolska100mNIE
DM-059Zosia CyrusK--RybnikPolska100mNIE
DM-060Jakub BetkaM--BędzinPolska100mNIE
DM-061Mikołaj CichońMTeam OrdynusWojkowicePolska520mNIE
DM-062Piotr JeruszkaM--CzęstochowaPolska750mNIE
DM-063Jakub JeruszkaM--CzęstochowaPolska520mNIE
DM-064Kacper KucharskiM--Siemianowice Śląskie Polska100mNIE
DM-065Rafał BaranM--Dąbrowa GórniczaPolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-066Joanna MarćK--Tarnowskie GóryPolska750mNIE
DM-067Julia MarćK--Tarnowskie GóryPolska100mNIE
DM-068Dominika PtasikK--KoziegłowyRPK18NIE
DM-069Zuzanna PaligaK--ToporowicePolska750mNIE
DM-070Piotr PatońM--BytomPolska750mNIE
DM-071Maria MaćkowskaKBest Champions RunnersCzeladźPOLAND750mNIE
DM-072Alicja SychK--SosnowiecPOLSKA100mNIE
DM-073MAJA SZCZEPAŃSKAK--BĘDZINPOLSKA520mNIE
DM-074ZUZANNA SZCZEPAŃSKAK--BĘDZINPOLSKA750mNIE
DM-075Marcin SzafrugaM--RogoźnikPolska100mNIE
DM-076Alicja ZychK--Tarnowskie GóryPolska100mNIE
DM-077Karol ZychM--Tarnowskie GóryPolska750mNIE
DM-078Tomasz SikoraM--ChorzówPolska750mNIE
DM-079Paulina SikoraK--ChorzówPolska100mNIE
DM-080Maja DziekańskaKW pogoni za duchemBędzinPolska750mNIE
DM-081Gucio DziekańskiMW pogoni za duchemBędzinPolska750mNIE
DM-082Martyna Majchrzyk K#czeladzbiega Czeladź Polska JUNIOR/1000mNIE
DM-083Olaf Majchrzyk M#czeladzbiega Czeladź Polska 520mNIE
DM-084Matylda KrukK--GliwicePolska100mNIE
DM-085Gabrysia KupczakKMyszkówMyszkówPolska520mNIE
DM-086Adam KrysiakM--BobrownikiPolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-087Nadia TrefonK--RogoźnikPolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-088Igor SzlęzakM--BobrownikiPolska750mNIE
DM-089Wiktor SzlęzakM--BobrownikiPolska750mNIE
DM-090Bartosz WranaM--BobrownikiPolska750mNIE
DM-091Kinga Konieczna K--BobrownikiPolska750mNIE
DM-092NADIA GOJK--BOBROWNIKIPolska750mNIE
DM-093Paulina RożekK--BobrownikiPolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-094Szymon RożekM--BobrownikiPolska750mNIE
DM-095martyna grasseniK--BobrownikiPolska520mNIE
DM-096kamilla grasseniK--BobrownikiPolska520mNIE
DM-097Wiktoria Straszak KLecymy Durś Piekary Śląskie Polska 520mNIE
DM-098Tomasz ZydekM--Dobieszowice Polska 750mNIE
DM-099Maja Zydek K--Dobieszowice Polska 520mNIE
DM-100Igor BorysM--BobrownikiPolska750mNIE
DM-101Zofia GawełK--BobrownikiPolska750mNIE
DM-102Zenobia GawełK--BobrownikiPolska100mNIE
DM-103Bartosz GwóźdźM--DobieszowicePolska100mNIE
DM-104Maja GwóźdźK--DobieszowicePolska100mNIE
DM-105julia piecK--BOBROWNIKIPOLSKA750mNIE
DM-106Kornelia KnapikK--BobrownikiPolska750mNIE
DM-107Weronika SychK--Sosnowiec Polskie 520mNIE
DM-108Oskar GrzesikM--Siemianowice ŚlaskiePolska750mNIE
DM-109Lena GrzesikK--Siemianowice ŚlaskiePolska520mNIE
DM-110Małgorzata FerdynK- -RogoźnikPolska520mNIE
DM-111Antonina FerdynK- -RogoźnikPolska100mNIE
DM-112Maja KoniecznaK--BobrownikiPolska100mNIE
DM-113ADRIANNA DalidaK--BobrownikiPOLSKA750mNIE
DM-114Julita RabsztynK--BobrownikiPolskie520mNIE
DM-115Wiktoria GrzankaK--BobrownikiPolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-116Artur Tekieli MTekieli TeamSosnowiec Polska520mNIE
DM-117Maciek MalecMSpisz TeamNiedzicaPolska520mNIE
DM-118Natalia CieślaKLecymy DurśPiekary ŚląskiePOLSKA100mNIE
DM-119Aleksandra CieślaKLecymy DurśPiekary ŚląskiePOLSKA100mNIE
DM-120Laura KurzyńskaKCoach TeamRogoźnikPolska100mNIE
DM-121Igor KurzyńskiMCoach TeamRogoźnikPolska100mNIE
DM-122Aleksander KurzyńskiM--RogoźnikPolska520mNIE
DM-123Filip KurzyńskiM--RogoźnikPolska100mNIE
DM-124Liwia KnapikK--BOBROWNIKIPolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-125Kinga PałysK--MyszkówPolska100mNIE
DM-126Cezary OleszekM#czeladzbiegaCzeladźPolskie 520mNIE
DM-127Emilia KrzypkowskaK--BędzinPolska520mNIE
DM-128Aleksander KrzypkowskiM--BędzinPolska100mNIE
DM-129Gustaw DziekańskiMW Pogoni za duchemBędzinPolska750mNIE
DM-130Maja DziekańskaKW Pogoni za duchemBędzinPolska750mNIE
DM-131Mikołaj FlakMZapierdalaczeRogoźnikPolska100mNIE
DM-132Adrian BebłotM--Siemianowice ŚląskiePolska750mNIE
DM-133Jakub BebłotM--Siemianowice ŚląskiePolska100mNIE
DM-134MIŁOSZ PODSTAWKAM--ROGOŹNIKPOLSKA100mNIE
DM-135Beniamin BarylukMMOSiR TKKF Saturn CzeladźCzeladźPolskaJUNIOR/1000mNIE
DM-136Maciej ProchazkaM--StrzyżowicePolska100mNIE
DM-137Dominik TkaczMKAPA KIDSBobrownikiPolska520mNIE
DM-138Miłosz KowalikMFantastico ClubBobrownikiPolska100mNIE
DM-139Adam RogowskiMAmatorCzęstochowaPolska100mNIE
DM-140Stanisław RogowskiMAmatorCzęstochowaPolska750mNIE
DM-141Faustyna BeblotK--Siemianowice ŚląskiePolska100mNIE
DM-142Natalia BeblotK--Siemianowice ŚląskiePolska100mNIE
DM-143Wiktoria BrzoskaK--SIEMIANOWICEPolska100mNIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa