BIEGI W ROGOŹNIKU - 15 czerwca 2019r.              Strona biegu Regulamin

Organizator: Fundacja Z POMOCĄ PRZYJACIÓŁ  tel. 501 410 568     biuro@biegiwrogozniku.pl

IV ROGOŹNICKI PÓŁMARATON LEŚNY

 

Lista startowa


Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
PL-001Tomasz MoszMRuszamy DąbrowęDąbrowa GórniczaPolskaK30NIE
PL-002Tomasz StajerMEndurance TeamSiemianowice Śl. PolskaK30TAK
PL-003Adrian MalinowskiM#czeladzbiega BędzinPolskaK30TAK
PL-004Magdalena OleszekK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
PL-005Justyna NawratK--ŚWIĘTOCHŁOWICE PolskaK30TAK
PL-006Krzysztof ZemłaM--MalinowicePolskaK50TAK
PL-007Andrzej DzikMWKB META LUBLINIEC Miasteczko Śląskie PolskaK30TAK
PL-008Marek DzikiMFarmaBRAIN run RogoźnikPolskaK30TAK
PL-009Agata DorobekKNight Runners Zabrze ZabrzePolskaK30TAK
PL-010Rafał SzafrugaM--RogoźnikPolskaK30TAK
PL-011DARIUSZ FlisMOlimp Zabrze Zabrze PolskaK50TAK
PL-012Justyna Styczeń KOlimp Zabrze Zabrze PolskaK30TAK
PL-013Marek HewigM--Nowe ChechłoPolskaK30TAK
PL-014Sebastian Nawrat M--Świętochłowice PolskaK30TAK
PL-015Agnieszka ŻyrekKNight Runners ZabrzeZabrzePolskaK30TAK
PL-016Wojciech RaszewskiMAugusTeamGóra SiewierskaPolskaK30TAK
PL-017Michał KonarskiMLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK30NIE
PL-018Robert WróblewskiMMiechowicka Grupa BiegowaBytomPolskaK30TAK
PL-019Rafał HadzikM--Gliwicepolska K30TAK
PL-020Damian JakubczykM--Zabrze PolskaK30TAK
PL-021Szymon KrauseM--Tarnowskie GóryPolskaK30TAK
PL-022Piotr GwóźdźMOSP DobieszowiceDobieszowicePolskaK30TAK
PL-023ZYGMUNT CHOJNAM--Piekary ŚląskiePolskaK50NIE
PL-024Monika Winiarska KBiegiem Przez Góry ŻoryPolskaK30TAK
PL-025marcin szynawaM--siemianowice slaskiepolskaK30TAK
PL-026Rafał NajborM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
PL-027Sonia PałkaK--RogoźnikPolskaK18TAK
PL-028Zbigniew InglantMRun log comChorzówPolskaK50TAK
PL-029Małgorzata KruszekKPrzekotyKatowicePolskaK30TAK
PL-030Kamil RogóżMPrzekotyBędzinPolskaK30TAK
PL-031Roman NowakM--ŚwiętochłowicePolskaK50TAK
PL-032Karolina PieniowskaK--ŚwiętochłowicePolskaK30TAK
PL-033Krzysztof PiszczekM--KatowicePolskaK30TAK
PL-034Dorota DelewskaKnight runnersZabrzePolskaK30TAK
PL-035Dariusz DelewskiMNight Runners ZabrzeZabrzePolskaK30TAK
PL-036Damian SzczygiełM--KatowicePolskaK30TAK
PL-037Adrian BastaM--GliwicePolskaK30TAK
PL-038Karolina SiekierkaK--SłupskoPolskaK30TAK
PL-039Janusz SiekierkaM--SłupskoPolskaK30TAK
PL-040Aleksandra OtorowskaK--GliwicePolskieK30TAK
PL-041Leszek ŚlusarskiM--RogoźnikPolskaK30TAK
PL-042Tomasz MrózekM--GliwicePolskaK30TAK
PL-043Grzegorz SkworcMCoJaBiegne TeamSiemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
PL-044Sebastian WikaM40-latek Tychy / Team Papry TychyPolskaK30TAK
PL-045Dorota Bujak-KapaK#czeladzbiegaCzeladzPolskaK30TAK
PL-046Dorota MajchrzykK#czeladzbiega Czeladź Polska K30TAK
PL-047Małgorzata SzczęśniakK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
PL-048Paweł GołąbMWkurw_teamSosnowiecPolskaK30TAK
PL-049Wioletta MólK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
PL-050Wojciech MuchaM--KroczycePolskaK18TAK
PL-051Piotr MuchaM--KroczycePolskaK18TAK
PL-052agnieszka szynawaK--siemianowice slaskiepolskaK30TAK
PL-053Klaudia RzeźniczekKLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK18TAK
PL-054Jarosław MichalskiMHetman Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPolskaK30TAK
PL-055Lukasz NosM--SiemianowicePolskaK30TAK
PL-056Dominik GawlytaMWojkowice Runners TeamWojkowicePolskaK30TAK
PL-057Jan GaidaMBiegam bo chcęŻyglinPolskaK50TAK
PL-058Marcin UfelMMosir TKKF Saturn CzeladźCzeladźPolskaK30TAK
PL-059Łukasz MurgotMLecymy durśNakło śląskie PolskaK18NIE
PL-060Monika WęgorekKBTM RunnersBytomPolskaK30NIE
PL-061Piotr WęgorekMBTM RunnersBytomPolskaK30NIE
PL-062Natalia NiwińskaKnight runners zabrzezabrzePolskaK18NIE
PL-063anna gorusKnight runners zabrzezabrzePolskaK30TAK
PL-064Agnieszka ZiajaKKpp LubliniecKoszęcinPolskaK30TAK
PL-065Dorota RedzikK--Piekary ŚląskiePolskaK30TAK
PL-066Ania FilikK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK18TAK
PL-067Łukasz CiszowskiM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
PL-068MARIUSZ KURM--ZAWIERCIEPOLSKAK30TAK
PL-069Rafał MilkowskiMDECATHLON RYBNIK I PRZYJACIELE RybnikPolskaK30TAK
PL-070Justyna MilkowskaKDECATHLON RYBNIK I PRZYJACIELE RybnikPolskaK30TAK
PL-071Jarosław JankowskiMDecathlon Rybnik & PrzyjacieleZabrzePolskaK30TAK
PL-072Katarzyna PepelKLuxtorpeda CzerwionkaCzerwionka-LeszczynyPolskaK30NIE
PL-073Wojciech KowalikMŻerosławice Runners Podlubomierski Klub BiegaczaBędzinPolskaK30TAK
PL-074Mirosław PtasikM--KoziegłowyPLK50TAK
PL-075Ewelina Sokół-OleśKRUNTEAM PawłowicePawłowicePolaka K30TAK
PL-076Magdalena MagaczewskaK--RogoznikPolskaK30TAK
PL-077Przemysław MagaczewskiM--RogoznikPolskaK30TAK
PL-078Magdalena KaczmarczykKRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK18TAK
PL-079Marcin MadejskiM--KrakówPolskaK30TAK
PL-080Estera BrychcyKRUNTEAM PawłowicePawłowice śl.PolskaK30TAK
PL-081Andrzej KuberskiM--SosnowiecPolskaK30TAK
PL-082Paweł KiełbMRun log comCzeladźPolskaK30TAK
PL-083Grzegorz KlejsztaM#czeladzbiegaMysłowicePolskaK30TAK
PL-084Beata KozakKWybiegaj siebieWarszawaPolskaK30TAK
PL-085Mateusz MatejasikM1985LibiążPolskaK30NIE
PL-086Anna SzlendakKWYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOpolskaK30TAK
PL-087Lidia MiniakKWybiegaj siebieJabłonnaPolskaK30NIE
PL-088Marek MiniakM--JabłonnaPolskaK30NIE
PL-089Marcin KomarnickiM--WrocławPolskaK18TAK
PL-090Krzysztof BortnikM--WrocławPolskaK18TAK
PL-091Bogusław ŁukawskiM--ŚwiętochłowicePolskaK30TAK
PL-092Adam RogowskiMAmatorCzęstochowaPolskaK50TAK
PL-093Monika Grzegorczyk KNight Runners Zabrze ZabrzePolskaK30TAK
PL-094Remigiusz StembalskiMNight Runners ZabrzeZabrzePolskaK30TAK
PL-095Marzena MastalskaKNight Runners Zabrze ZabrzePolskaK30TAK
PL-096Monika WiniarskaKBiegiem Przez Góry ŻoryPolskaK30TAK
PL-097Adam BieniekMNight Runners ZabrzeZabrzePolskaK30NIE
PL-098Sabina KacanKNight Runners ZabrzeZabrzePolskaK30NIE
PL-099Monika SkrońskaKWybiegaj SiebieLegionowoPolskaK30TAK
PL-100Jakub RaczakM--TychyPolskaK30TAK
PL-101Magda Damięcka KRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK30NIE
PL-102Iwona TrefonKLecymy DurśRogoźnikPolskaK30TAK
PL-103Aleksander SojkaM1988SiemianowicePolskaK30NIE
PL-104Łukasz OlszewskiMIrun4funBędzinPolskaK30NIE
PL-105Bogdan MałkowskiMSPARTANIE DZIECIOMMurówPolskaK50TAK
PL-106Marta NocuńK--JaworznoPolskaK30TAK
PL-107Anna RowińskaKBatory LotoChorzówPolskaK30TAK
PL-108Filip KacprowskiM--TychyPolskaK30NIE
PL-109Agnieszka KaniaKXPO LOGISTIC RUNNING TEAM POLANDMysłowicePolskaK30NIE
PL-110Klaudia HojkaKBatory LotoChorzowPolskaK30TAK
PL-111Marek FajerMMyszków Biega Myszków PolskaK50TAK
PL-112MAGDALENA WÓJCICKA-BEKASKWYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWPOLSKAK30NIE
PL-113Katarzyna Gnot K--Opole Polska K30NIE
PL-114Katarzyna KlejnowskaKSOCIOS SILESIAGliwicePolskaK18TAK
PL-115Ewa HuniaK1971Bytom PolskaK30TAK
PL-116Rafał DziwińskiM--ZawierciePolskaK30NIE
PL-117Anna GruchałaKMK TeamSiemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
PL-118Adam SkierskiMEndurance TeamKatowicePolskaK30TAK
PL-119Jacek MikulskiM--BytomPolskaK30TAK
PL-120Agnieszka CzyżewskaKNGB KŁOBUCKCzęstochowaPolskaK30NIE
PL-121Gizela MajewskaKNight Runners PyskowicePyskowicePolskaK50NIE
PL-122Rafał JacoszekM--Siemianowice śląskie PolskaK30NIE
PL-123Monika RosińskaKWybiegaj SiebieWarszawaPolskaK50TAK
PL-124Józef HańczurMB T M RunnersBytomPolskaK50TAK
PL-125Mateusz FlaszM--CzeladźPolskaK30TAK
PL-126Bartłomiej Musiał M--Siemianowice ŚląskiePolskaK30NIE
PL-127Krzysztof RycmanMBrakMyszkowicePolskaK30TAK
PL-128Tomasz Szymusik M--Dąbrowa PolskaK30TAK
PL-129Agnieszka Tatarek-KonikK#grodziecrunCzeladźPolskaK18TAK
PL-130Tomasz JamskiMPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYCZĘSTOCHOWA PolskaK30TAK
PL-131Karol RyszkaMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMKatowicePolskaK30TAK
PL-132Sławomir NiedźwiedźMBatory LottoChorzówPolskaK30TAK
PL-133Radosław PiętkaM--SosnowiecPolskaK30TAK
PL-134Robert RobakowskiM--MyszkówPolskaK30NIE
PL-135Dominik WójcikMPoziom 450SosnowiecPolskaK30TAK
PL-136Bartłomiej BałaM--OpolePolskaK18TAK
PL-137Robert AndrakaM--TychyPolskaK18TAK
PL-138Anna HermanKRunonline TeamSiemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
PL-139Grzegorz WawrzyczekMPKO Silesia Marathon Team/Running Team ZabrzeZabrzePolskaK50TAK
PL-140Piotr BorowiakM--BytomPolskaK30TAK
PL-141Andrzej DziąborM#byledometyBędzinPolskaK30NIE
PL-142Sylwester StarońM--ZabrzePolskaK30TAK
PL-143Jan KaletaMWAT warszawaKrakowPolskaK30TAK
PL-144MAŁGORZATA WOJTOŃ-STAWICKAKRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK50TAK
PL-145Ilona WtorekKCarbon OCR Racing TeamBędzinPolskaK18TAK
PL-146Ewa BaciaKLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK30NIE
PL-147Kinga KazirodK--SosnowiecPolskaK30TAK
PL-148Wojciech KaziródM--OgrodzieniecPolskaK30TAK
PL-149JOANNA SIERPIŃSKAKMYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWPOLSKAK30NIE
PL-150TOMASZ SIERPIŃSKIMMYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWPOLSKAK30NIE
PL-151Rafał CiochońM--BytomPolskaK30TAK
PL-152Damian BugańskiMCarbon OCR Racing TeamDąbrowa GórniczaPolskaK30NIE
PL-153Grzegorz StawickiMRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK30TAK
PL-154Marcin MałysaMVege RunnersChorzówPolskaK30TAK
PL-155Paweł AniołMWkurw_TeamSosnowiecPolskaK30TAK
PL-156Anna CieślaKLecymy DurśPiekary ŚląskiePOLSKAK30TAK
PL-157Łukasz SuchyMHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK30NIE
PL-158Piotr GrzesiczekMHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK18NIE
PL-159Monika KuraKHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK30NIE
PL-160Olga FitKHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK30NIE
PL-161Anna WróbelKRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK18TAK
PL-162Anna GemzaKBalans TeamKatowicePolskaK30TAK
PL-163Mirosław Skrzypczak MBalans TeamChorzówPolskaK30TAK
PL-164Paweł JeruszkaM--CzęstochowaPolskaK30TAK
PL-165Anna Widera KBiegam bo biegamWojkowice PolskaK30NIE
PL-166Paweł WidawskiMHarpagan SosnowiecSosnowiecPolskaK30TAK
PL-167Sylwester KoziełMCRIK FCA POLANDTYCHYPOLSKAK30TAK
PL-168Jadwiga KoziełKCRIK FCA POLANDTYCHYPOLSKAK30TAK
PL-169Roman BaranMWikoss Sport TeamDąbrowa GórniczaPolskaK30TAK
PL-170Joanna BaranK--Dąbrowa GórniczaPolskaK30TAK
PL-171Konrad KoziełMCRIK FCA POLANDTYCHYPOLSKAK18TAK
PL-172Rafał HanakMOPP Katoeice PsaryPolskaK30NIE
PL-173Łukasz IwaneckiMIwankiSiemainowice Śl.PolskaK30TAK
PL-174Damian BrzezińskiMWysoka MastersWYSOKAPolskaK30TAK
PL-175Mariusz BieleckiM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK50NIE
PL-176Bartosz LarMLecymy Durś Piekary Śląskie Polska K18TAK
PL-177Rafał RoskoszMPRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRYTarnowskie GóryPolskaK30TAK
PL-178ROMAN STRYJAKIEWICZM--BaranówPolskaK30TAK
PL-179Bogdan MulewskiMNight Runners ZabrzeZabrzePolskaK30TAK
PL-180Mariusz KaczmarczykK--Siemianowice ŚląskiePolskaK50NIE
PL-181Marcin WilczyńskiMZabrzańskie Parkowe BieganieZabrze PolskaK30TAK
PL-182Patryk SzendzielorzMSzwagry TeamCzechowice-DziedzicePolskaK18TAK
PL-183Mateusz KlejnowskiMSOCIOS SILESIAGliwicePolskaK30TAK
PL-184Sandra MikołajczykK--Siemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
PL-185Marcin UrbańczykMDecathlon KatowiceSiemianowice ŚląskiePolskaK18NIE
PL-186Kamil JanyM--Tarnowskie GóryPolskaK50TAK
PL-187Robert PisarskiMCRIK FCA POLANDTYCHYPolskaK30TAK
PL-188Marek MachulikMDecathlon Rybnik & PrzyjacieleOrnontowicePolskaK30TAK
PL-189Maciej StromczyńskiM--ZabrzePolskaK50TAK
PL-190Magdalena LulkoKSekcja PiaskiCzeladźPolskieK30TAK
PL-191Rafał StudniarzMSekcja PiaskiCzeladźPolskieK30NIE
PL-192Karolina PobiedzińskaK--SosnowiecPolskaK30NIE
PL-193Marcin Marszałek M-Siemianowice Śląskie Polska K30TAK
PL-194KATARZYNA TANISTRA - SŁOWIKKHURAGAN LIGOTAKATOWICEPolskaK30TAK
PL-195Agnieszka Struk KZDZIERAJ KAPCIE Będzin PolskaK30TAK
PL-196Kinga BadekK--SosnowiecPolskaK18TAK
PL-197Joanna BereskaKLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK30TAK
PL-198Mariusz BieleckiM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK50TAK
PL-199TOMASZ PORWOLIKM--BYTOMPOLSKAK30TAK
PL-200Anna BorowyKHuragan LigotaKatowicepolskaK30TAK
PL-201Martyna MackiewiczK--SosnowiecPolskaK30NIE
PL-202Agnieszka CiochońKJust SpeakSosnowiecPolskaK30TAK
PL-203Sebastian MokryM--MysłowicePolska K30TAK
PL-204Mariusz KluszczykM--DobieszowicePolskaK30TAK
PL-205Adam GórniakMHarpagan SosnowiecSosnowiecPolskaK50NIE
PL-206Paweł StulikM--KnurówPolskaK30TAK
PL-207Arkadiusz BauerekMKlub Wysokogórski Katowice SiemoniaPolskaK30TAK
PL-208Bartosz BoguszewskiM--Dąbrowa GórniczaPolskaK30TAK
PL-209Magdalena OkajKRunawaysTarnowskie GóryPolskaK30NIE
PL-210Kamil RudnickiMMyszków BiegaMyszkówPolskaK18TAK
PL-211Sylwester SitkoMZimnokrwiściPreczówPolskaK30TAK
PL-212Wioleta ZychKZimnokrwiściPreczówPolskaK30TAK
PL-213Barbara ChrzanowskaKZdzieraj Kapcie BędzinPolskaK30TAK
PL-214Rafał OchmanMOpel Active Team GliwicePolskaK30TAK
PL-215marcin baranowskiMOIRP KatowiceKatowicePOLSKAK30TAK
PL-216Artur GawełMLecymy Durś Piekary ŚląskiePolskaK30TAK
PL-217Martyna Olesińska KW Pogoni Za Duchem Dąbrowa Górnicza PolskaK18TAK
PL-218Łukasz NogaMZdzieraj KapcieSosnowiecPolskaK30TAK
PL-219Rafał GracaMgrodziecBędzinPolskaK30NIE
PL-220Beata WawrzyniakKKolarsko-Biegowy Klub Sportowy w Radomsku, Biegacze w RadomskuRadomskoPolskaK30NIE
PL-221Adam BiałasMgrupa biegowa 65StrzyżowicePolskaK18TAK
PL-222Patryk Zawiślak MRunners Wojkowice TeamWojkowice Polska K18NIE
PL-223Martyna KwiatkowskaKŚląsk RunnersChorzówPolskaK30TAK
PL-224Andrzej KoziełMIspStrzyżowicePolskaK30NIE
PL-225Michał NocuńM--JaworznoPolskaK30TAK
PL-226Marta DziekańskaKW pogoni za duchemBędzinPolskaK30NIE
PL-227Łukasz NowakM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
PL-228Robert MichalskiMHetman Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPolskaK30TAK
PL-229Tamara KoczurKMyszkówMyszkówPolskaK30TAK
PL-230Stefan KuczMKB Strzelec StrzebińStrzebińPolskaK50TAK
PL-231Dariusz Borek MMyszków Biega MyszkówPolskaK30TAK
PL-232Bartłomiej PańkowskiMTymbar TeamBędzinPolskaK30TAK
PL-233Maciej DoboszMMgbBytomPolskaK30NIE
PL-234Mirosław ŚwiradM--BędzinPolskaK30TAK
PL-235Kamila Brodzińska KW pogoni za duchemSosnowiec PolskaK30TAK
PL-236Rafał GrząśMOstra Góra 351TwardowicePolskaK30TAK
PL-237Rafał FerdynM--RogoźnikPolskaK50TAK
PL-238Jakub SzumalM--Tarnowskie GóryPolskaK30TAK
PL-239Marian SokółMDZIADY OCR RADADąbrowa GórniczaPolskaK30NIE
PL-240Maciej DzikiMJakDzikWSzyszkiRogoźnikPolandK30TAK
PL-241Krzysztof KonderlaM--BytomPolskaK30TAK
PL-242Dariusz BernaśMBUT Biłgoraj Ultra TrailBiłgorajPolskaK30TAK
PL-243Janusz BujoczekMBujo MyNakło ŚląskiePolskaK50NIE
PL-244Tomasz PagóskiM--SosnowiecPolskaK30NIE
PL-245Roman ZiuziańskiM--Siemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
PL-246Aleksandra Hebda-OlszówkaKNight Runners Gliwice ChorzówPolskaK30TAK
PL-247Mateusz MuskałaMHuragan LigotaChorzówPolskaK18TAK
PL-248Robert TazbirM--BędzinPolskaK30TAK
PL-249MARIUSZ BOHMM--MysłowicePolskaK50TAK
PL-250Mariusz BednarskiMOstra Góra 351ToporowicePolskaK30NIE
PL-251Marcin GrzesikM--Siemianowice ŚlaskiePolskaK30NIE
PL-252Sylwia PaseckaK--GliwicePolskaK30TAK
PL-253Patrycja KocotKOstra Góra 351Nowa WieśPolskaK30TAK
PL-254EWA WarmuzK--RogoźnikPolskaK50TAK
PL-255Małgorzata PałysK--MyszkówPolskaK18TAK
PL-256Zbigniew ChlewickiM--CzęstochowaPolskaK50TAK
PL-257HENRYK BLASZCZAKMTYCHYTychyPolskaK50NIE
PL-258Robert FojtM--SiemoniaPolskaK30TAK
PL-259Mateusz PrzesłańskiMMIkamik CzewaCzęstochowaPolskaK30TAK
PL-260Tomek Tekieli MKlub Byłych DżentelmenówSosnowiec PolskaK30TAK
PL-261Piotr SobolewskiMToPo CzeladźCzeladźPolskaK50NIE
PL-262Monika Kopeć-Wójcik K--KnurówPolskaK18NIE
PL-263PIOTR TOMCZYKMBIEGOWA KUZNIABĘDZINPOLSKIEK30NIE
PL-264Dominika MarcolKOTK RzeźnikRybnikPolskaK18NIE
PL-265Krzysztof WójcikM--KatowicePolskaK50TAK
PL-266Szymon StawickiM--Jastrzębie-ZdrójPolskieK18TAK
PL-267Łukasz MalecMSpisz TeamNiedzicaPolskaK30NIE
PL-268Damian BugańskiMCarbon OCR Racing TeamDąbrowa GórniczaPolskaK30TAK
PL-269Lukasz KardaM--Dąbrowa GórniczaPolandK30NIE
PL-270PIOTR TOMCZYKM--BĘDZINPOLSKIEK30TAK
PL-271Adam MalinaMŚwierczyniec RunningBojszowyPolskaK30TAK
PL-272Marta DziekańskaKMarta DziekańskaBędzinPolskaK30TAK
PL-273Mariusz WysockiMLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK30NIE
PL-274DARIUSZ SIWEKMnowiny. plWYMYSŁÓWPOLSKAK50TAK
PL-275Dawid DydakM--ZawierciePolskaK30TAK
PL-276Rafał DydakM--ZawierciePolskaK30TAK
PL-277Stanisław FijołekM--SączówPolskaK50TAK
PL-278Rafał LeitnerM--RybnikPolskaK18NIE
PL-279Magdalena DorobiszK--Sosnowiec PolskieK30NIE
PL-280Monika JackowskaK--BedzinPolskaK30TAK
PL-281Michał NiedzielskiM--Łaziska GórnePolskaK30NIE
PL-282Sławek DrukałaM--BędzinPolskaK30TAK
PL-283Rafał PaligaMOstra Góra 351ToporowicePolskaK30TAK
PL-284Ryszard MachlowskiMKKB Dystans KrakówKrakówPolskaK50TAK
PL-285Agnieszka KożuchKLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK30TAK
PL-286Izabela MagnuszewskaKCARBON OCR RACING TEAMKnurówPolskaK30TAK
PL-287Mirosław MikołajczykMMiraz Race TeamZabrzePolskaK30TAK
PL-288Aga WronaKMiraz Race TeamBielsko - BiałaPolskaK30TAK
PL-289Magdalena TomczykKMiraz Race TeamGliwicePolskaK30TAK
PL-290Grzegorz SówkaM--ChorzówPolskaK50TAK
- Lista rezerwowa