BIEGI W ROGOŹNIKU - 15 czerwca 2019r.              Strona biegu Regulamin

Organizator: Fundacja Z POMOCĄ PRZYJACIÓŁ  tel. 501 410 568     biuro@biegiwrogozniku.pl

IV ROGOŹNICKI PÓŁMARATON LEŚNY

 

Lista startowa


Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
NW-001Agata OgrodnikKBobry WalkingDobieszowicePolskaK30TAK
NW-002Marek OgrodnikM--DobieszowicePolskaK30TAK
NW-003Krystyna InglantKStadion ŚląskiChorzówPolskaK50TAK
NW-004Ania GrabowskaKBobry WalkingBytomPolskaK30TAK
NW-005Sylwia SkrodzkaKKapitalni ŁomżaŁomżaPolskaK30TAK
NW-006Tomasz SkrodzkiMKapitalni ŁomżaŁomżaPolskaK30TAK
NW-007Bogusława AntosiewiczK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK50TAK
NW-008Katarzyna Peljak-Wójcik K#czeladzbiega Czeladź Polska K30TAK
NW-009KARINA PastusiakK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
NW-010JOLANTA JACHK#czeladzbiegaCZELADŹPOLSKAK50TAK
NW-011Joanna Kłonowska-BenduchK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
NW-012Agnieszka PokornyK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
NW-013Anna PęcherczykK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK50TAK
NW-014Barbara ZasuńKBobry WalkingdobieszowicePolskaK30TAK
NW-015Ewa ZydekKBobry WalkingDobieszowice PolskaK50TAK
NW-016Marcelina UfelKMosir TKKF Saturn CzeladźCzeladźPolskaJUNIOR/1000mTAK
NW-017Aleksandra DylongK--BytomPolskaK18TAK
NW-018Iwona SwatK--BytomPolskaK50TAK
NW-019Grażyna ZielińskaKBobry WalkingDobieszowicePolskaK50TAK
NW-020Barbara KoszuckaKBobry WalkingKatowicePolskaK50NIE
NW-021Zofia WierachowskaKBobry WalkingKatowicePolskaK50TAK
NW-022Izabela PtasikK--KoziegłowyPolskaK30TAK
NW-023Dominika PtasikKVII LO w CzęstochowieKoziegłowyPolskaK18TAK
NW-024Małgorzata TylikowskaK#czeladźbiegaCzeladźPolskaK30TAK
NW-025Iwona HaukeKBobry WalkingSiemoniaPolskaK30TAK
NW-026Małgorzata Sroka KBobry Wolking Twardowice PolskaK30TAK
NW-027Bożena JagodzińskaK--WrocławPolskaK50NIE
NW-028Andrzej JagodzińskiM--WrocławPolskaK50NIE
NW-029Alicja MędrakK--WrocławPolskaK50NIE
NW-030Józef MędrakM--WrocławPolskaK50NIE
NW-031Elżbieta KwiecieńK--WrocławPolskaK50NIE
NW-032Mirosław GliszczyńskiMTarnogórskie ŁazęgiMiędzybrodzie BialskiePolskaK50NIE
NW-033Iwona ZemłaK--MalinowicePolskaK50NIE
NW-034Magdalena MotykaK--SosnowiecPolskaK30TAK
NW-035Aleksander DudaMPTG Sokół Świat Pracy TarnówTarnówPolskaK50NIE
NW-036Barbara Aleksiewicz KKije w dobrych rękach Sosnowiec Polska K30NIE
NW-037Marian MałkaM--gliwicePolskaK50TAK
NW-038Irena MałkaK--gliwicePolskaK50NIE
NW-039Tomek BorońMRUNHOGS TychyTychyPolskaK30NIE
NW-040Ewa OściłowiczKMOSiR Sosnowiec /CITY Fitness ZagórzeSosnowiecPolskaK30NIE
NW-041Jolanta WolnikK--Ligota KsiężycaPolskaK30TAK
NW-042Kamila SichmaK--ŚwietochłowicePolskaK30TAK
NW-043Magdalena Klimasara KLecymy Durś KatowicePolskaK30TAK
NW-044Małgorzata Szrobarczyk K--Karchowice PolskaK50NIE
NW-045Zbigniew UjejskiMStowarzyszenie KijomaniacyMyszkówPolskaK50TAK
NW-046Anna StarostkaKGryfne FrelkiRuda ŚląskaPolskaK30NIE
NW-047Katarzyna MieczkowskaKStowarzyszenie Kijomaniacy42_350 PińczycePolskaK30TAK
NW-048Agnieszka Miklas-KożuszekKKije w Dobrych RękachBędzinPolskaK30NIE
NW-049Joanna Wołoszyn K--BytomPolskaK50NIE
NW-050Mateusz MuskałaMWIRUSYSosnowiecPolskaK30TAK
NW-051Iwona AntolikKŚląsk RunnersŚwiętochłowicePolskaK50TAK
NW-052Małgorzata BojanekKStowarzyszenie KijomaniacyPustkowie LgockiePolskaK30TAK
NW-053Agnieszka JeruszkaK--CzęstochowaPolskaK30TAK
NW-054Jolanta PtaśKMosir tkkf saturn CzeladźCzeladźPolskaK50NIE
NW-055Halina PrzybylskaK--Siemianowice Śląskie PolskaK50TAK
NW-056Gabriela IwaneckaKIwankiSiemainowice Śl.PolskaK50TAK
NW-057Anna WarcholińskaKEko-okna RunnersRacibórzPolskaK30TAK
NW-058Aleksanadra HajzykK--RacibórzPolskaJUNIOR/1000mTAK
NW-059Dorota Jabłczyk_PempusKPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyślPolskaK50NIE
NW-060Barbara ŁyczkoK--MysłowicePolskaK30NIE
NW-061Jolanta JajszczokKLecymy DurśPiekary Śląskie PolskaK50TAK
NW-062Sławomir PłatosM-BędzinPolskaK30TAK
NW-063Judyta SzcząchorK--BytomPolskaK30TAK
NW-064Arkadiusz SobiegrajM--TychyPolskaK30TAK
NW-065Magdalena SobiegrajK--TychyPolskaK30TAK
NW-066Brygida JurczakKW Pogoni za DuchemSosnowiecPolskaK50NIE
NW-067edyta Warkocz-KucharzewskaKBobry WalkingRogoźnikPolskaK30TAK
NW-068Anna Kubata-WalK--KatowicePolskaK30TAK
NW-069Henryk KubataM--KatowicePolskaK30TAK
NW-070Krzysztof ŻelezikM--BędzinPolskaK30TAK
NW-071Katarzyna BrzozowskaK--BędzinPolskaK18TAK
NW-072Marzena Żelezik K--Będzin POLSKAK50TAK
NW-073Ewa Barańska DejasK-Mysłowice PolskaK30TAK
NW-074Agnieszka MatioszekKSmerfy biegają razem po 0.7RACIBÓRZPolskaK18NIE
NW-075Iwona Wojciechowska KHuragan LigotaGliwicePOlskaK50TAK
NW-076Sabina MusialikKLecymy DurŚPiekary slPlK30NIE
NW-077Marcin ZychM--Tarnowskie GóryPolskaK30NIE
NW-078Anna MincerK--Ruda ŚląskaPolskaK30TAK
NW-079Marzena HałataK--ChorzówPolskaK30TAK
NW-080Grzegorz ErntMrecreativo.com.plBobrownikiPolskaK50NIE
NW-081Aleksandra JajszczokKLecymy Durś Piekary ŚląskiePolskaK30TAK
NW-082Krzysztof SitkoM--WojkowicePolskaK50NIE
NW-083zbigniew ziębaM1970tychyPolskaK30TAK
NW-084Małgorzata KałamuckaK1970TychyPolskaK30TAK
NW-085Katarzyna ŻelaznyK--KatowicePolskaK30TAK
NW-086Marta MalecKSpisz TeamNiedzicaPolskaK30NIE
NW-087Grzegorz WołoszczukMWydra ZielonaZawierciePolskaK50TAK
NW-088Ryszard PatykM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK50TAK
NW-089Beniamin BarylukMMOSiR TKKF Saturn CzeladźCzeladźPolskaJUNIOR/1000mNIE
NW-090Maria RogowskaKAmatorCzęstochowaPolskaK30TAK
NW-091Bogdan AntosiewiczM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK50TAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa