BIEGI W ROGOŹNIKU - 15 czerwca 2019r.              Strona biegu Regulamin

Organizator: Fundacja Z POMOCĄ PRZYJACIÓŁ  tel. 501 410 568     biuro@biegiwrogozniku.pl

IV BIEG POD POCHODNIAMI

Lista startowa


Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
BP-001Liliana WykurzK--WojkowicePolskaK30TAK
BP-002Adrian MalinowskiM#czeladzbiega BędzinPolskaK30TAK
BP-003Justyna WykurzK--WojkowicePolskaK18TAK
BP-004Marek HewigM--Nowe ChechłoPolskaK30TAK
BP-005Paulina GaworK--WojkowicePolskaK18TAK
BP-006Gabriela HewigK--Nowe ChechłoPolskieK30TAK
BP-007Bartosz HewigM--Nowe ChechłoPolska750mTAK
BP-008Marek WacławikM--TychyPolskaK18TAK
BP-009Ewa Pietraszek KWATAHA ŚLĄSK Chorzów PolskaK50TAK
BP-010Dominika HewigK--Nowe ChechłoPolskaJUNIOR/1000mTAK
BP-011Monika LuzakK--Siemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
BP-012Gosia CzapkiewiczK--RogoźnikPolskaK30TAK
BP-013Tomasz Kapa M#CZELADZBIEGA Czeladź Polska K30TAK
BP-014Rafał SzafrugaM--RogoźnikPolskaK30TAK
BP-015Łukasz Straszak MLecymy Durś Piekary ŚląskiePolskaK30TAK
BP-016Mateusz WawocznyM--BieruńPolskaK18TAK
BP-017Monika Płoska K--Katowice Polska K30TAK
BP-018Magda WawrzołaKLecymy Durś RogoźnikPolskaK30TAK
BP-019Sebastian WawrzołaMLecymy Durś RogoźnikPolskaK30TAK
BP-020Antoni Wawrzoła MLecymy Durś Siemianowice Śląskie PolskaK50TAK
BP-021Sebastian RychlikMlisy pustyniKluczePolskaK30TAK
BP-022Patryk RychlikMlisy pustyniKluczePolska750mTAK
BP-023Marek KurzM--KatowicePolskaK30TAK
BP-024Ewa Szuster-KurzK--KatowicePolskaK30TAK
BP-025Beniamin LnianyMpobiega(l)nianyRuda Śląska PolskaK30TAK
BP-026Wojciech BeniszMSrebrne Miasto Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPolskaK30TAK
BP-027Kamil JanoszkaMLecymy durśTarnowskie góryPolskaK30TAK
BP-028Michalina RydzkowskaK--KaletyPolskaK30TAK
BP-029Edward ŻerkoM--Tarnowskie GóryPolskaK30TAK
BP-030KAROLINA ZAJĄCZKOWSKA KbrakBOBROWNIKI POLSKA K30TAK
BP-031Agata Wypych - Ślusarska K--RogoźnikPolskaK30TAK
BP-032Agnieszka Lniany Kpobiega(l)nianyRuda Śląska PolskaK30TAK
BP-033Ewa SkrodzkaK--KatowicePolskaK30TAK
BP-034Katarzyna FlakK--BędzinPolskaK18TAK
BP-035Tomasz SkrodzkiMKapitalni ŁomżaŁomżaPolskaK30TAK
BP-036Barbara KissaK40-latek TychyTychyPolskaK30TAK
BP-037Sławomir GrabowskiM--BytomPolskaK30TAK
BP-038Roman JeleśniańskiM--BobrownikiPolskaK30TAK
BP-039Joanna Gumułka K--Piekary Śląskie PolskaK30TAK
BP-040Wojciech TrojanowskiM--BytomPolskaK30TAK
BP-041Mateusz WojdasM--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-042Agnieszka Sitarska KWATAHA ŚŁĄSK Ruda Ślaska PolskaK30TAK
BP-043Tomasz UlatowskiM--MierzęcicePolskaK30TAK
BP-044Monika UlatowskaK--MierzęcicePolskaK30TAK
BP-045Ewa NowakK--MysłowicePolandK30TAK
BP-046Agnieszka Pacyna-PrzybylakK--MyszkowicePolskaK30TAK
BP-047Paweł GlicaMWymoczkiRogożnikPolskaK30TAK
BP-048Anita GrabowskaK--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-049Łukasz RomikMWymoczkiRogoźnik Polska K30TAK
BP-050Henryk Zych MWymoczkiDobieszowice Polska K50TAK
BP-051Grzegorz MuskałaM--Piekary ŚląskiePolskaK50TAK
BP-052Małgorzta MotulewiczK--Rogoźnik PolskaK30TAK
BP-053Milena MotulewiczK--Piekary Śląskie 41-945PolskieK18TAK
BP-054Tomasz CzajaM--BobrownikiPolskaK30TAK
BP-055Piotr RzepkaMHernik TeamŚwiętochłowicePolskaK18TAK
BP-056Damian SurowiecMWYMOCZKIRogoźnikPolskaK30TAK
BP-057Joanna CzajaK--BobrownikiPolskaK30TAK
BP-058Łukasz SzałańskiMLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK18TAK
BP-059Sylwia PlewińskaKSzombierki Dream TeamŚwiętochłowicePolskaK30TAK
BP-060Michał RusMSzombierki Dream TeamRuda ŚląskaPolskaK30TAK
BP-061Lilla Muszyńska KFlyTeam Katowice Polska K30TAK
BP-062Paweł DługoszMHusaria Race TeamSiemianowicePolskaK18TAK
BP-063Radosław Muszyński MFlyTeam Katowice Polska K30TAK
BP-064Katarzyna PilchKSkandalSiemianowicePolskaK30TAK
BP-065Grzegorz StrączekM--Siemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
BP-066Marek WiekietaM--Siemianowice Śląskiego PolskaK30TAK
BP-067Aleksander ZiębaMKlub Sportowy Gminy PsaryStrzyżowice PolskaK18TAK
BP-068Magdalena MazurK--CzęstochowaPolskaK30TAK
BP-069Beata SasKBiegowa Kuźnia Sosnowiec Polskie K30TAK
BP-070Aneta KubasikK--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-071Robert TopkaM--RogoźnikPolskaK30TAK
BP-072Łukasz Skrzypczak M--Bytom PolskaK30TAK
BP-073Aneta MałysaK--Kraków Polska K30TAK
BP-074Sławomir GajewskiM--KrakówPolskaK30TAK
BP-075Dorota Klimecka-TatarK--CzęstochowaPolskaK30TAK
BP-076Marek TatarM--CzęstochowaPolskaK30TAK
BP-077Bartłomiej BoksaMKKM KaloryferKrakówPolskaK30TAK
BP-078Anna BoksaKKKM KaloryferKrakówPolskaK30TAK
BP-079Dagmara ZachciałK--WojkowicePolskaK30TAK
BP-080Łukasz ZachciałM--WojkowicePolskaK30TAK
BP-081Agata FalanaKLecymy DurśPiekary śląskiePolskaK30TAK
BP-082Marcin FalanaMLecymy DurśPiekary śląskiePolskaK30TAK
BP-083Konrad ŁuszczM#GrodziecRunBędzinPolskaK18TAK
BP-084Jacek MrówkaM--BytomPolskaK30TAK
BP-085Urszula CzajerK--Będzin PolskaK18TAK
BP-086Anna KopyckaK--BędzinPolskaK18TAK
BP-087Józef HańczurM1961BytomPolskaK50TAK
BP-088Sylwia FurmanKWirusySosnowiecPolskaK30TAK
BP-089Monika SzewczykKKKM KALORYFER Kraków PolskaK30TAK
BP-090Julia FusKLecymy Durś Piekary Śląskie Polska K18NIE
BP-091Łukasz KrawczykMWojkowice Runners TeamWojkowicePolskaK30NIE
BP-092Arkadiusz SpiolekKLecymy Durś Chorzów PolskaK30NIE
BP-093Piotr MosurM--Nowe ChechłoPolska K30TAK
BP-094Agnieszka MosurK--Nowe ChechłoPolskaK30TAK
BP-095Przemysław MoskwaMWkurw_TeamTychyPolskaK30TAK
BP-096JOANNA GROCHECKAKOBOBOKIMikołówPolskaK30TAK
BP-097Dawid FiluszMDECATHLON Rybnik & Przyjaciele RybnikPolskaK18NIE
BP-098PAWEŁ WYLĘŻEKMLecymy Durś / OPP KatowicePiekary ŚląskiePolskaK18NIE
BP-099Andrzej WalczykMKrakowski Klub Morsów "Kaloryfer"KrakówPolskaK30TAK
BP-100Anna TkaczKMorsy na koksieKędzierzyn-KoźlePolskaK30NIE
BP-101Joanna MajK--Siemianowice ŚląskiePolskaK30NIE
BP-102Karol RyszkaMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMKatowicePolskaK30TAK
BP-103Bożena KozłowskaK--ŚwiętochłowicePolskaK30TAK
BP-104Adam RostM--ŚwietochłowicePolskaK30TAK
BP-105Magdalena KyziołK--KatowicePolskaK18TAK
BP-106Anna LorencK--CzeladźPolskaK30NIE
BP-107Izabela JarzębskaK--CzeladźPolskaK30TAK
BP-108Agnieszka WójtowiczK--ChorzówPolskaK18TAK
BP-109Dusko RelićM--ChorzówPolskaK30TAK
BP-110Ziemowit Gumułka MKMP Piekary Śląskie Dobieszowice Polska K30TAK
BP-111Bartłomiej BałaM--OpoleOpolskaK18TAK
BP-112Aneta PabichK--SiemianowicePolskaK30TAK
BP-113Tomasz PabichM--SiemianowicePolskaK30TAK
BP-114Michał LeszMLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK30TAK
BP-115Anna SkoludK--ChorzówPolskieK30NIE
BP-116Wojciech KostkaM--ChorzówPolskieK30NIE
BP-117Agnieszka ChałczyńskaKW Pogoni Za DuchemDąbrowa GórniczaPolskaK30TAK
BP-118Anna SzkarłatKADS MasnaKatowicePolskaK30NIE
BP-119Violetta KilczanK--KatowicePolskaK18TAK
BP-120Anna BiernatKPromotion Góra Żar Międzybrodzie Żywieckie PolskaK30NIE
BP-121Karol SichmaM--ŚwietochłowicePolska750mTAK
BP-122Marcin Junik MBrakJaworzno Polska K30NIE
BP-123Katarzyna Junik KBrak Jaworzno Polska K30NIE
BP-124Bartłomiej BetkaM--BędzinPolskaK30NIE
BP-125Małgorzata SzymańskaK--TychyPolskaK30TAK
BP-126Joanna BochenekK--JaworznoPolskaK30TAK
BP-127Tomasz RybakM--Ruda ŚląskaPolskaK30TAK
BP-128Artur BłasiakM--SławkówPolskaK30TAK
BP-129Łucja ŚwietlińskaK--KatowicePolskaK30TAK
BP-130Marcin KuskaM--KatowicePolskaK30TAK
BP-131Grzegorz LebiodaM--Dąbrowa GórniczaPolskaK30TAK
BP-132Joanna GolebiowskaK--BytomPolskaK30NIE
BP-133Przemysław ChytraM--BytomPolskaK30NIE
BP-134Artur MyrtaMRunners Wojkowice TeamWojkowicePolskaK30TAK
BP-135Adam Ogórek MBatory LotoChorzówPolskaK30NIE
BP-136Wioletta Ogórek KBatory LotochorzówPolskaK30NIE
BP-137Alicja SierakowskaK--Będzin Polska K30TAK
BP-138Wojciech StachM--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-139Aleksandra DzidaKFabryka Formy SosnowiecPolskaK18TAK
BP-140Wieslaw RupMRunners Wojkowice TeamWojkowicePolskaK50TAK
BP-141Joanna SitkowskaK--SosnowiecPolska K30TAK
BP-142Mariusz CichońMTeam OrdynusWojkowicePolskaK30TAK
BP-143Hania GłogowskaK--Ruda ŚląskaPolskaK30NIE
BP-144Patrycja KozakK--WymysłówPolskaK18TAK
BP-145Adam GuzikM--BędzinpolskaK50TAK
BP-146Justyna BanaśKŚWIRY STELAJaworzePolskaK30TAK
BP-147Marcin Wach MŚwiry Stela Iskrzyczyn Polska K30TAK
BP-148Sebastian StradomskiM--WymysłówPolskaK30TAK
BP-149Agnieszka KucharskaK--Siemianowice Śląskie PolskaK30TAK
BP-150Marcin DrozdM--Sosnowiec PlK30TAK
BP-151Marek Janusz M--Sosnowiec Polska K30TAK
BP-152Michał KucharskiM--Siemianowice Śląskie PolskaK30TAK
BP-153Agnieszka StręciokKFrelkiKatowicePolskaK30TAK
BP-154Joanna PiekarczykK--Dąbrowa GórniczaPolskaK30TAK
BP-155joanna hudaszekK--wojkowicepolskaK30TAK
BP-156Ewelina GoleniakK--dąbrowa górniczaPolskaK30TAK
BP-157JOANNA OLEARCZYKKFRELKIKATOWICEPolskaK30TAK
BP-158JANUSZ OLEARCZYKMFRELKIKATOWICEPolskaK50NIE
BP-159Rafał HanakMOPP Katowice PsaryPolskaK30NIE
BP-160Rafał TomczykM--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-161Agata KwateraK--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-162Marcin KwateraM--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-163Wioleta MyrtaKRunners Wojkowice TeamWojkowicePolskaK30TAK
BP-164Roman CichońMOstra Góra 351MierzęcicePolandK30TAK
BP-165Anna KańtochK--Twardowice PolskaK30TAK
BP-166Justyna HernikK--RogoźnikPolskaK30TAK
BP-167Karol Skop M--Piekary ŚląskiePolskaK18TAK
BP-168Sebastian GawrońskiM--KatowicePolskaK18TAK
BP-169Bernard PempuśMPrzemyski Klub BiegaczaPrzemyślPolskaK18NIE
BP-170Kacper BobrowskiM--RogoźnikPolskaK18TAK
BP-171Klaudia Jasinska K--Bytom Polska K30TAK
BP-172Andrzej PodpłomykMSportczesnaBargłyPolskaK30TAK
BP-173Aneta NocuńKSportczesnaCzęstochowaPolskaK30TAK
BP-174Danka MłodzińskaKSportczesnaBrzeziny KoloniaPolskaK30NIE
BP-175Dawid KubikMCarbon OCR Racing Team BędzinPolskaK30TAK
BP-176Agnieszka SzymańskaKCarbon OCR Racing Team SędziszówPolskaK30TAK
BP-177Marzena CzechK--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-178Anna MateraK--MikołówPolskaK30TAK
BP-179Aleksandra KarwatK--Łaziska GórnePolskaK30TAK
BP-180Ewa Gembicka K--Dąbrowa GórniczaPolska K30TAK
BP-181Patryk Julian RychlikMLisy PustyniKluczePolskaK18TAK
BP-182Dawid SobczykMDavids CamStudioBrynekPolskaK18TAK
BP-183Aleksandra SkrzypczykKOstra Góra 351PrzeczycePolskaK18TAK
BP-184TOMASZ SZCZEPAŃSKIM--BĘDZINPOLSKAK30TAK
BP-185Wojciech BoberM--RogówPOLSKAK18TAK
BP-186Eryk SzymoszekM--Wola PolskaPolskaK18TAK
BP-187Michał PernikozaM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
BP-188Dorota ZiołkowskaK--Tarnowskie GóryPolskaK30TAK
BP-189Tatiana BąkK--BytomPolskaK30TAK
BP-190Barbara ZiołkowskaKLarmo Team ŚwietochłowicePolskaK30TAK
BP-191Tomasz Świder MTax CareKatowicePolskaK30TAK
BP-192Michał WardaMSzombierki Dream TeamŚwiętochłowicePolskaK30TAK
BP-193Izabela Kańtoch KLarmo team Bytom Polska K30TAK
BP-194Andrzej Kańtoch MLarmo team Bytom Polska K50TAK
BP-195Becia Jankowska KWirusySosnowiec PolskaK30TAK
BP-196Kasia SzewczykKWirusySosnowiecPolskaK30TAK
BP-197Leszek KulawiakM--SosnowiecPolskaK30TAK
BP-198Alicja OgiewaK--BytomPolskaK30TAK
BP-199Jan KalinowskiM--BytomPolskaK30TAK
BP-200Maria ZychK--Tarnowskie GóryPolskaK30TAK
BP-201Rafał KaczorMPKO Bank PolskiSosnowiecPolskaK30TAK
BP-202Radosław JanczykM--BędzinPolskaK30TAK
BP-203Andrzej RutkowskiMLecymy DurśBobrownikiPolskaK30TAK
BP-204Krzysztof KurzyńskiMTeam OrdynusRogoźnikPolskaK30TAK
BP-205Olga HajdaK--BytomPolskaK30TAK
BP-206Natalia Bitner-RyszkaK--ŻoryPolskaK30TAK
BP-207EWA CZAPSKAK--KATOWICEPLK50NIE
BP-208Krzysztof CZAPSKIM--KATOWICEPLK50NIE
BP-209JESS KACZORK--KATOWICEPLK18NIE
BP-210Andrzej TraczMHuragan LigotaKatowicePolskaK50NIE
BP-211Justyna StefaniakKPogoria BiegaDąbrowa GórniczaPolskieK30TAK
BP-212Tomasz SkutaMPogoria BiegaDąbrowa GórniczaPolskaK30TAK
BP-213Kalina LubasKLecymy DurśTąpkowicePolskaK18TAK
BP-214Jakub Borek MMyszków Biega Myszków Polska750mTAK
BP-215Dariusz Borek MMyszków Biega Myszków PolskaK30TAK
BP-216Agnieszka MiarkaK--MierzęcicePolskaK18TAK
BP-217Mirosław WitekM--RogoźnikPolskaK30TAK
BP-218JAROSŁAW DOMAŃSKIM--ŚWIERZAWAPolskaK30NIE
BP-219Michał LechM--Świebodzice PolskaK30NIE
BP-220KATARZYNA LACH-PAPCIAKK--JAWORPolskaK30NIE
BP-221Andrzej GębskiMMiechowicka Grupa BiegowaBytomPolskieK30TAK
BP-222Jolanta WolnikKSmerfy biegają razem po 0.7Ligota KsiążęcaPolskaK30TAK
BP-223Karolina WachowiakK--Bielsko-BiałaPolskaK30TAK
BP-224glauco grasseniM--BobrownikiWłochyK30TAK
BP-225Jacek Głogowski M--Ruda śląska Polska K30NIE
BP-226ANDRZEJ SZCZEPAŃSKIMBĘDZIN GÓRĄBĘDZINPolskaK50TAK
BP-227Julia GrabowskaK--RogoźnikPolskaJUNIOR/1000mTAK
BP-228Magdalena Kończak ŁabasKHuragan LigotaKatowicePOlskaK30TAK
BP-229Tomasz Janoszka MLecymy Durś Piekary Śląskie PolskaK30TAK
BP-230Adrian FrycMLecymy Durś Piekary Śląskie PolskaK30TAK
BP-231Grzegorz GrzywnaMKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleLubliniecPolskaK18TAK
BP-232Krzesimir JillekMKM PSP Siemianowice ŚląskieGostyńPolskaK18TAK
BP-233Marika DulewiczK--SosnowiecPolskaK18TAK
BP-234Jarosław MarekMPolskie Towarzystwo Sportów EkstremalnychSosnowiecPolskaK30TAK
BP-235Paweł PojdaM--KrzeszowicePolskaK18TAK
BP-236Tomasz BochynekM--WieprzPolskaK30TAK
BP-237Olga Stępień- WyrobiecKJKLA JAWOR JAWORZNOJaworznoPolskaK30TAK
BP-238Grzegorz WyrobiecMJKLA JAWOR JAWORZNOJaworznoPolskaK30TAK
BP-239Dagmara CekusK--BędzinPolskaK30TAK
BP-240Daria WejmanK--Siemianowice ŚląskiePolskaK18NIE
BP-241Mateusz WejmanM--Siemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
BP-242Nadia TrefonK--RogoźnikPolskaJUNIOR/1000mTAK
BP-243Magdalena DembskaK--KatowicePolskaK30TAK
BP-244Adam DembskiM--KatowicePolska750mTAK
BP-245Hanna MakowskaK--ŚwiętochłowicePolskaK30TAK
BP-246Karina KasprowiczK--KatowicePolskaK30TAK
BP-247Aga PiwowarczykK--PreczówPolskaK30TAK
BP-248Jakub MazurM--Dąbrowa GórniczaPolskaK18TAK
BP-249Andrzej ŁukasiakM--WojkowicePolskaK30TAK
BP-250Mateusz KuraśMFAST FOOT TEAM SIEWIERZ NOWAK-TEAMSiewierzPolskaK18TAK
BP-251Paweł TiahnybokMSocios SilesiaKaletyPolskaK30TAK
BP-252Mateusz WnukM--PsaryPolskaK18TAK
BP-253Natalia PiwowarczykK--Dąbrowa GórniczaPolskaK18TAK
- Lista organizatora - Lista rezerwowa