BIEGI W ROGOŹNIKU - 21 września 2019r.              Strona biegu Regulamin

 

III MARATON 7 JEZIOR

Lista startowa


Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
SJ-001Violetta PaulKNight Runners GliwiceGliwicePolskaK30TAK
SJ-002Izabela BohdziewiczK--WarszawaPolskaK18TAK
SJ-003Dawid KiepielaMKB FARTLEKJastrzębie-ZdrójPolskaK30NIE
SJ-004Michał Brandys MBiegiem Przez Góry Pawłowice Polska K30TAK
SJ-005Michał PawletaMNightNight Runners GliwicePolskaK30TAK
SJ-006Gosia CzapkiewiczK--RogoźnikPolskaK30TAK
SJ-007Joanna StawskaKbiegaj z treneramiGliwicePolskaK50TAK
SJ-008Marek DzikiMFarmaBRAIN runRogoźnikRogoznikK30NIE
SJ-009Wojciech RaszewskiMAugusTeamGóra SiewierskaPolskaK30TAK
SJ-010Ewa KitaK--Kędzierzyn-KoźlePolskaK50TAK
SJ-011Rafał HadzikM--gliwicepolska K30NIE
SJ-012Damian JakubczykM--Zabrze PolskaK30TAK
SJ-013ZYGMUNT CHOJNAM--Piekary ŚląskiePolskaK50NIE
SJ-014Monika Winiarska KBiegiem Przez Góry Żory PolskaK30TAK
SJ-015marcin szynawaM--siemianowice slaskiepolskaK30NIE
SJ-016Rafał NajborM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
SJ-017Andrzej MusiołMTeam PapryTychyPolskaK30TAK
SJ-018Magdalena PlataKIronSisters/TKTJPiekary ŚląskiePolskaK30TAK
SJ-019Dariusz MałkiewiczMPGB Sportowa PaczkaKatowicePolskaK30NIE
SJ-020Gosia DygońKBanda z PołudniaGliwicePolskaK30TAK
SJ-021Dawid NowakMSiemianowice i Przyjaciele BiegająKatowicePolskaK30TAK
SJ-022Zbigniew InglantMRun log comChorzówPolskaK50TAK
SJ-023Józef ŁyscarzMKlub 100 UltramaratonówKatowicePolskaK30TAK
SJ-024Sebastian BorsiakMOpel Active TeamGliwicePolskaK30TAK
SJ-025Artur KurzejaMGEODEZJA AKKATOWICEPOLSKAK30TAK
SJ-026Bożena KurzejaKGEODEZJA AKDąbrowa GórniczaPOLSKAK30TAK
SJ-027Sebastian WikaM40-latek Tychy / Team Papry TychyPolskaK30TAK
SJ-028Łukasz KądziołkaMDwuosobowy Klub BiegowyKatowicePolskaK18NIE
SJ-029Wioletta MólK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30NIE
SJ-030Leszek PapierskiMAmbasador Festiwalu BiegowegoSpytkowicePolskaK30NIE
SJ-031Adrian BastaM--GliwicePolskaK30TAK
SJ-032Jacek ŚwiderskiM--Siemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
SJ-033Tadeusz Piekorz MCRIK FCA POLAND WolaPolska K30TAK
SJ-034Jarosław MichalskiMHetman Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPolskaK30TAK
SJ-035lukasz NosM--Siemianowice IPolskaK30TAK
SJ-036Jan GaidaMBiegam bo chcęŻyglinPolskaK50TAK
SJ-037Marcin MazurMChce Ci się?CisiePolskaK30NIE
SJ-038Marcin UfelMMosir TKKF Saturn CzeladźCzeladźPolskaK30TAK
SJ-039Krzysztof KaraśMSiemianowice i Przyjaciele BiegająSiemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
SJ-040Sonia ŻakKOrły z KnurowaKnurówPolskaK30TAK
SJ-041Ewa Kasztelan-HuniaKNieszczęścia Biegają ParamiBytomPolskaK30NIE
SJ-042Maciej KaliszMNieszczęścia Biegają ParamiBytomPolskaK30NIE
SJ-043Piotr WalaszczykMEndurance TeamSiemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
SJ-044Roksana BorowiczKOrły z Knurowa Knurów PolskaK30TAK
SJ-045agnieszka szynawaK--siemianowice slaskiepolskaK30NIE
SJ-046Dariusz FurichMSiemianowice i przyjaciele biegająSiemianowice ŚląskiePolskaK30NIE
SJ-047MARIUSZ KURM--ZAWIERCIEPOLSKAK30NIE
SJ-048Rafał MilkowskiMDECATHLON RYBNIK I PRZYJACIELE RybnikPolskaK30NIE
SJ-049Justyna MilkowskaKDECATHLON RYBNIK I PRZYJACIELE RybnikPolskaK30NIE
SJ-050Ewelina Sokół- OleśKRUNTEAM PawłowicePawłowice Polska K30TAK
SJ-051Artur BujnowskiMOrły z KnurowaKnurówPolskaK30TAK
SJ-052Anna WróbelKRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK18TAK
SJ-053Tymofii ShyrokyiM#czeladzbiegaLwówUkrainaK30TAK
SJ-054GRZEGORZ STAWICKIMRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK30TAK
SJ-055Michał Kiełkowski MRUNTEAM Pawłowice PolskaK30TAK
SJ-056ROMAN STRYJAKIEWICZM--BaranówPolskaK30TAK
SJ-057Łukasz CiszowskiM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30NIE
SJ-058Paweł PorembaMPAKAChorzówPolskaK30TAK
SJ-059Rafał MagnerMUltra Cross ParaRuda ŚląskaPolskaK30NIE
SJ-060Aneta MagnerKUltra Cross ParaRuda ŚląskaPolskaK30NIE
SJ-061Leszek ŚlusarskiM--RogoźnikPolskaK30TAK
SJ-062Tomasz MrózekM--GliwicePolskaK30TAK
SJ-063Wiesław OsadnikM--SadówPolskaK30NIE
SJ-064Piotr KiszkaM--KnurówPolskaK30TAK
SJ-065Łukasz OlszewskiMIrun4funBędzinPolskaK30NIE
SJ-066Wojciech CembalaM--TychyPolskaK30TAK
SJ-067Łukasz WręczyckiM5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRYLubliniecPolskieK30NIE
SJ-068Jacek KłosekMInstal-Tech TeamRacibórzPolskaK30TAK
SJ-069Damian MikaMEko-Okna RunnersRacibórzPolskaK50TAK
SJ-070Rafał KrasońM--RozprzaPolskaK30TAK
SJ-071Tomasz JamskiMPRESS GLASS Biegamy i wspieramyCzęstochowaPolskaK30TAK
SJ-072Jan BorasM--Piotrków TrybunalskiPolskaK30TAK
SJ-073Jan KaletaMWAT warszawaKrakowPolskaK30NIE
SJ-074Adam BaranowskiMTeam PapryTychyPolskaK30NIE
SJ-075Małgorzata KojaraKK-TeamMirzecPolskaK30NIE
SJ-076Artur MyrtaMRunners Wojkowice TeamWojkowicePolskaK30TAK
SJ-077Marcin MałysaM81112002751ChorzówPolskaK30TAK
SJ-078Liliana WykurzK--WojkowicePolskaK30NIE
SJ-079Justyna StyczeńK--ZabrzePolskaK30NIE
SJ-080Dariusz FlisMOlimp ZabrzeZabrzePolskaK50NIE
SJ-081Roman StarzyńskiMJw 2771 rzaskaKrakowPolskaK30NIE
SJ-082Michał SzubertMZabierzów BiegaZabierzówPolskaK30NIE
SJ-083Kamil JanyMKB PniowiecTarnowskie GóryPolskaK50NIE
- Lista rezerwowa