BIEGI W ROGOŹNIKU - 21 września 2019r.              Strona biegu Regulamin

Organizator: Fundacja Z POMOCĄ PRZYJACIÓŁ  tel. 501 410 568     biuro@biegiwrogozniku.pl

III MARATON 7 JEZIOR

Lista startowa


Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
SJ-001Izabela BohdziewiczK--WarszawaPolskaK18TAK
SJ-002Dawid KiepielaMKB FARTLEKJastrzębie-ZdrójPolskaK30NIE
SJ-003Joanna StawskaKbiegaj z treneramiGliwicePolskaK50TAK
SJ-004Marek DzikiMFarmaBRAIN runRogoźnikRogoznikK30NIE
SJ-005Wojciech RaszewskiMAugusTeamGóra SiewierskaPolskaK30TAK
SJ-006Ewa KitaK--Kędzierzyn-KoźlePolskaK50TAK
SJ-007Rafał HadzikM--gliwicepolska K30NIE
SJ-008Damian JakubczykM--Zabrze PolskaK30TAK
SJ-009ZYGMUNT CHOJNAM--Piekary ŚląskiePolskaK50NIE
SJ-010Monika Winiarska KBiegiem Przez Góry Żory PolskaK30TAK
SJ-011marcin szynawaM--siemianowice slaskiepolskaK30NIE
SJ-012Rafał NajborM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
SJ-013Andrzej MusiołMTeam PapryTychyPolskaK30TAK
SJ-014Magdalena PlataKIronSisters/TKTJPiekary ŚląskiePolskaK30TAK
SJ-015Dariusz MałkiewiczMPGB Sportowa PaczkaKatowicePolskaK30NIE
SJ-016Gosia DygońKBanda z PołudniaGliwicePolskaK30TAK
SJ-017Dawid NowakMSiemianowice i Przyjaciele BiegająKatowicePolskaK30TAK
SJ-018Zbigniew InglantMRun log comChorzówPolskaK50TAK
SJ-019Józef ŁyscarzMKlub 100 UltramaratonówKatowicePolskaK30TAK
SJ-020Sebastian BorsiakMOpel Active TeamGliwicePolskaK30TAK
SJ-021Artur KurzejaMGEODEZJA AKKATOWICEPOLSKAK30TAK
SJ-022Bożena KurzejaKGEODEZJA AKDąbrowa GórniczaPOLSKAK30TAK
SJ-023Sebastian WikaM40-latek Tychy / Team Papry TychyPolskaK30TAK
SJ-024Łukasz KądziołkaMDwuosobowy Klub BiegowyKatowicePolskaK18NIE
SJ-025Wioletta MólK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30NIE
SJ-026Leszek PapierskiMAmbasador Festiwalu BiegowegoSpytkowicePolskaK30NIE
SJ-027Adrian BastaM--GliwicePolskaK30TAK
SJ-028Jacek ŚwiderskiM--Siemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
SJ-029Tadeusz Piekorz MCRIK FCA POLAND WolaPolska K30TAK
SJ-030Jarosław MichalskiMHetman Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPolskaK30TAK
SJ-031lukasz NosM--Siemianowice IPolskaK30TAK
SJ-032Jan GaidaMBiegam bo chcęŻyglinPolskaK50TAK
SJ-033Marcin MazurMChce Ci się?CisiePolskaK30NIE
SJ-034Marcin UfelMMosir TKKF Saturn CzeladźCzeladźPolskaK30TAK
SJ-035Krzysztof KaraśMSiemianowice i Przyjaciele BiegająSiemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
SJ-036Sonia ŻakKOrły z KnurowaKnurówPolskaK30TAK
SJ-037Ewa Kasztelan-HuniaKNieszczęścia Biegają ParamiBytomPolskaK30NIE
SJ-038Maciej KaliszMNieszczęścia Biegają ParamiBytomPolskaK30NIE
SJ-039Piotr WalaszczykMEndurance TeamSiemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
SJ-040Roksana BorowiczKOrły z Knurowa Knurów PolskaK30TAK
SJ-041agnieszka szynawaK--siemianowice slaskiepolskaK30NIE
SJ-042Dariusz FurichMSiemianowice i przyjaciele biegająSiemianowice ŚląskiePolskaK30NIE
SJ-043MARIUSZ KURM--ZAWIERCIEPOLSKAK30NIE
SJ-044Rafał MilkowskiMDECATHLON RYBNIK I PRZYJACIELE RybnikPolskaK30NIE
SJ-045Justyna MilkowskaKDECATHLON RYBNIK I PRZYJACIELE RybnikPolskaK30NIE
SJ-046Ewelina Sokół- OleśKRUNTEAM PawłowicePawłowice Polska K30TAK
SJ-047Artur BujnowskiMOrły z KnurowaKnurówPolskaK30TAK
SJ-048Anna WróbelKRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK18TAK
SJ-049Tymofii ShyrokyiM#czeladzbiegaLwówUkrainaK30TAK
SJ-050GRZEGORZ STAWICKIMRUNTEAM PawłowicePawłowicePolskaK30TAK
SJ-051Michał Kiełkowski MRUNTEAM Pawłowice PolskaK30TAK
SJ-052ROMAN STRYJAKIEWICZM--BaranówPolskaK30TAK
SJ-053Łukasz CiszowskiM#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
SJ-054Paweł PorembaMPAKAChorzówPolskaK30TAK
SJ-055Rafał MagnerMUltra Cross ParaRuda ŚląskaPolskaK30NIE
SJ-056Aneta MagnerKUltra Cross ParaRuda ŚląskaPolskaK30NIE
SJ-057Leszek ŚlusarskiM--RogoźnikPolskaK30TAK
SJ-058Tomasz MrózekM--GliwicePolskaK30TAK
SJ-059Wiesław OsadnikM--SadówPolskaK30NIE
SJ-060Piotr KiszkaM--KnurówPolskaK30TAK
SJ-061Łukasz OlszewskiMIrun4funBędzinPolskaK30NIE
SJ-062Wojciech CembalaM--TychyPolskaK30TAK
SJ-063Łukasz WręczyckiM5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRYLubliniecPolskieK30NIE
SJ-064Jacek KłosekMInstal-Tech TeamRacibórzPolskaK30TAK
SJ-065Damian MikaMEko-Okna RunnersRacibórzPolskaK50TAK
SJ-066Rafał KrasońM--RozprzaPolskaK30TAK
SJ-067Tomasz JamskiMPRESS GLASS Biegamy i wspieramyCzęstochowaPolskaK30TAK
SJ-068Jan BorasM--Piotrków TrybunalskiPolskaK30TAK
SJ-069Jan KaletaMWAT warszawaKrakowPolskaK30NIE
SJ-070Adam BaranowskiMTeam PapryTychyPolskaK30NIE
SJ-071Małgorzata KojaraKK-TeamMirzecPolskaK30NIE
SJ-072Artur MyrtaMRunners Wojkowice TeamWojkowicePolskaK30TAK
SJ-073Marcin MałysaMvege runnersChorzówPolskaK30TAK
SJ-074Liliana WykurzK--WojkowicePolskaK30NIE
SJ-075Justyna StyczeńK--ZabrzePolskaK30TAK
SJ-076Dariusz FlisMOlimp ZabrzeZabrzePolskaK50TAK
SJ-077Roman StarzyńskiMJw 2771 rzaskaKrakowPolskaK30NIE
SJ-078Michał SzubertMZabierzów BiegaZabierzówPolskaK30TAK
SJ-079Kamil JanyMKB PniowiecTarnowskie GóryPolskaK50NIE
SJ-080Agnieszka SieradzkaKBiegaj z TreneramiGliwicePolskaK30NIE
SJ-081Edyta MłynarczykKFalstart RudnikiRudnikiPolskaK18NIE
SJ-082Mateusz StodolskiM--SosnowiecPolskaK30TAK
SJ-083Joanna SzelerKSilesia Marathon Team/Nagonka/Biegająca z pdamiWarszawaPolskaK30NIE
SJ-084Norbert KaliszewskiMBiegam Wspieram MotywujęWrocławPolskaK18NIE
SJ-085Mateusz BanaśMKato Pro ActiveKatowicePolskaK30TAK
SJ-086Piotr BorowiakM--BytomPolskaK30TAK
SJ-087Michał NaporaMJKŚBytomPolskaK30TAK
SJ-088Patryk Zawiślak MRunners Wojkowice TeamWojkowice Polska K18NIE
SJ-089Michał BrandysMKlub Biegacza FartlekPawłowicePolskaK30TAK
SJ-090Agata DorobekKNight Runners ZabrzeZabrzePolskaK30TAK
SJ-091Mateusz UcherekM--ŚwiętochłowicePoalaskK30NIE
SJ-092Wioleta ZychKZimnokrwiściPreczówPolskaK30TAK
SJ-093Sylwester SitkoMZimnokrwiściPreczówPolskaK30TAK
SJ-094Damian RykalskiMKB MCKiS JaworznoJaworznoPolskaK30NIE
SJ-095Robert TazbirM--BędzinPolskaK30NIE
SJ-096Wojciech KowalikMŻerosławice Runners Podlubomierski Klub BiegaczaBędzinPolskaK30NIE
SJ-097Kajetan SmolinskiM--Tarnowskie Góry PolskaK30TAK
SJ-098Agnieszka KumorekK--BytomPolskaK18NIE
SJ-099Paweł GołąbMWkurw_teamSosnowiecPolskaK30NIE
SJ-100Łukasz ChrobokMNight Runners ZabrzeZabrzePolskaK30TAK
- Lista rezerwowa