BIEGI W ROGOŹNIKU - 21 września 2019r.              Strona biegu Regulamin

Organizator: Fundacja Z POMOCĄ PRZYJACIÓŁ  tel. 501 410 568     biuro@biegiwrogozniku.pl

NORDIC WALKING

Lista startowa


Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
NW-001Jerzy Łączyk M--Czeladź Polska K50TAK
NW-002Barbara Łączyk K--Czeladź Polska K50TAK
NW-003Jolanta Jajszczok KLeczymy DurśPiekary ŚląskiePolskaK50NIE
NW-004Krystyna InglantKStadion ŚląskiChorzówPolskaK50TAK
NW-005Ania GrabowskaKBobry WalkingBytomPolskaK30TAK
NW-006Anna MaternyK#czeladzbiegaCzeladź PolskieK30TAK
NW-007Karina PastusiakK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
NW-008JOLANTA JACHK#czeladzbiegaCZELADŹPOLSKAK50TAK
NW-009Joanna Kłonowska-BenduchK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
NW-010Agnieszka PokornyK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
NW-011Katarzyna Peljak-Wójcik K#czeladzbiega Czeladź PolskaK30NIE
NW-012Anna PęcherczykK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK50TAK
NW-013Katarzyna BogusławskaKStadion ŚląskiKatowicePolskaK30TAK
NW-014Jolanta PłaszczewskaKStadion ŚląskiKatowicePolskaK50TAK
NW-015Ewa ZydekKBobry WalkingDobieszowicePolskaK50TAK
NW-016Marcelina UfelKMosir TKKF Saturn CzeladźCzeladźPolskaJUNIOR/1000mTAK
NW-017Aleksandra DylongK--BytomPolskaK18TAK
NW-018Iwona SwatK--BytomPolskaK50TAK
NW-019Grażyna ZielińskaKBobry WalkingDobieszowicePolskaK50TAK
NW-020Zofia WierachowskaKBobry WalkingKatowicePolskaK50NIE
NW-021Barbara KoszuckaKBobry WalkingDobieszowicePolskaK50NIE
NW-022Izabela PtasikK--KoziegłowyPolskaK30TAK
NW-023Dominika PtasikKVII LO w CzęstochowieKoziegłowyPolskaK18TAK
NW-024Agnieszka PtasikKUniwesytet WrocławskiKoziegłowyPolskaK18TAK
NW-025Bogusława AntosiewiczK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK50TAK
NW-026Bożena JagodzińskaK--WrocławPolskaK50NIE
NW-027Andrzej JagodzińskiM--WrocławPolskaK50NIE
NW-028Alicja MędrakK--WrocławPolskaK50NIE
NW-029Józef MędrakM--WrocławPolskaK50NIE
NW-030Elżbieta KwiecieńK--WrocławPolskaK50NIE
NW-031Aleksander DudaMPTG Sokół Świat Pracy TarnówTarnówPolskaK50NIE
NW-032Kamila SichmaK--ŚwietochłowicePolskaK30NIE
NW-033Anna KałużnaK--SosnowiecPolskaK50TAK
NW-034Brygida JurczakKW Pogoni za DuchemSosnowiecPolskaK50NIE
NW-035Barbara ZasuńKBobry WalkingdobieszowicePolskaK30TAK
NW-036Jerzy GórnikMKatowice 49KatowicePolskaK50TAK
NW-037Marian MałkaM1959GliwicePolskaK50TAK
NW-038IRENA MAŁKAK1956GliwicePolskaK50NIE
NW-039Zygmunt OcysekMFrelkiKatowicePolskaK50TAK
NW-040Marek OgrodnikMBobry WalkingDobieszowicePolskaK30NIE
NW-041Agata OgrodnikKBobry WalkingDobieszowicePolskaK30NIE
NW-042Izabela ZiolkowskaK--Siemianowice SlaskiePolskaK30NIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa