BIEGI W ROGOŹNIKU - 21 września 2019r.  Strona biegu Regulamin

Organizator: Fundacja Z POMOCĄ PRZYJACIÓŁ  tel. 501 410 568     biuro@biegiwrogozniku.pl

V ROGOCROSS

Lista startowa


Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność
RC-001Adrian MalinowskiM#czeladzbiega BędzinPolskaK30TAK
RC-002Gosia CzapkiewiczK--RogoźnikPolskaK30TAK
RC-003Łukasz Straszak MLecymy Durś Piekary ŚląskiePolskaK30TAK
RC-004Katarzyna KrauseKVege RunnersTarnowskie GóryPolskaK30NIE
RC-005Szymon KrauseM--Tarnowskie GóryPolskaK30TAK
RC-006Mariusz KulawikM--BytomPolskaK30TAK
RC-007Piotr Matysik MLecymy Durś Tarnowskie Góry Polska K30TAK
RC-008Tomasz ŚmiejaMBANDA Z POŁUDNIAGliwicePolskaK30TAK
RC-009PIOTR JANOSZKAMBANDA Z POŁUDNIAZABRZEPOLSKAK30TAK
RC-010Magdalena Chojnowska K--RogoźnikPolska K18TAK
RC-011Małgorzata KruszekKPrzekotyKatowicePolskaK30TAK
RC-012Kamil RogóżMPrzekotyBędzinPolskaK30TAK
RC-013Beniamin Lniany Mpobiega(l)nianyRuda Śląska PolskaK30TAK
RC-014Małgorzata Kaszuba-ŚmiejaKBANDA Z POŁUDNIAGliwicePolskaK30TAK
RC-015Roman NowakM--ŚwiętochłowicePolskaK50NIE
RC-016Karolina PieniowskaK--ŚwiętochłowicePolskaK30TAK
RC-017Aleksandra OtorowskaK--GliwicePolskieK30TAK
RC-018Tomasz Kapa M#Czeladzbiega Czeladź Polska K30TAK
RC-019Barbara KissaK40-latek TychyTychyPolskaK30TAK
RC-020Izabela Krupa-SzczęsnyK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
RC-021Grzegorz Klejszta M#czeladzbiega Mysłowice Polska K30NIE
RC-022Agata Wypych - ŚlusarskaK--RogoźnikPolskaK30TAK
RC-023Kamil HernasMLake RunnersTychyPOLSKAK30TAK
RC-024Michał SurowiecMRunners Wojkowice TeamWojkowicePolskaK30TAK
RC-025Małgorzata SzczęśniakK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
RC-026Dorota RedzikK--Piekary ŚląskiePolskaK30TAK
RC-027Mateusz WojdasM--Sosnowiec 41-209PolskaK30TAK
RC-028Tomasz CzajaM--BobrownikiPolskaK30NIE
RC-029Joanna CzajaK--BobrownikiPolskaK30TAK
RC-030Agata FalanaKLecymy DurśPiekary śląskiePolskaK30TAK
RC-031Marcin FalanaMLecymy DurśPiekary śląskiePolskaK30TAK
RC-032Magdalena StrzelczykKLake RunnersTychyPolskaK30NIE
RC-033Wieslaw RupMRunners Wojkowice TeamWojkowicePolskaK50NIE
RC-034Iwona PatońK1982BytomPolskaK30NIE
RC-035Tomasz ŻakMHuragan LigotaKatowicePolskaK30TAK
RC-036Olga HajdaK--BytomPolskaK30NIE
RC-037Tomasz OwczarekM--BobrownikiPolskaK30TAK
RC-038Rafał KaczorMPKO Bank PolskiSosnowiecPolskaK30TAK
RC-039Paweł GołąbMWkurw_temSosnowiecPolskaK30NIE
RC-040Bogusław ŁukawskiM--ŚwiętochłowicePolskaK30NIE
RC-041Robert MichalskiMHetman Tarnowskie GóryTarnowskie GóryPolskaK30TAK
RC-042Magdalena WawrzołaKLecymy DurśRogoźnikPolskaK30TAK
RC-043Sebastian WawrzołaMLecymy DurśRogoźnikPolskaK30TAK
RC-044Robert WróblewskiMMiechowicka Grupa BiegowaBytomPolskaK30TAK
RC-045Katarzyna KonieczkaKMiechowicka Grupa BiegowaBytomPolskaK30TAK
RC-046Ewa Kasztelan-HuniaK--BytomPolskaK30NIE
RC-047Sebastian MokryM--Mysłowice Polska K30TAK
RC-048Roman JeleśniańskiMlogosprint.plBobrownikiPolska K30TAK
RC-049Arkadiusz MysiakMWarta RunnersChorzówPolskaK30TAK
RC-050Beata MarcinkowskaK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30TAK
RC-051Monika BartosikK#czeladzbiega CzeladźPolskaK30NIE
RC-052Sandra MikołajczykK--Siemianowice ŚląskiePolskaK30TAK
RC-053Anna HermanKAG Bravehearts Team Siemianowice ŚląskiePolskaK30NIE
RC-054Mirosław WitekM--RogoźnikPolskaK30TAK
RC-055Sylwia Kubaczka- LigenzaK#czeladzbiegaCzeladźPolskaK30NIE
RC-056Dawid SobczykMDavids CamStudioBrynekPolskaK18TAK
RC-057Aleksandra Hebda-OlszówkaKNight Runners Gliwice ChorzówPolskaK30TAK
RC-058Piotr KrainskiM#czeladzbiegaCzeladzPolskaK30TAK
RC-059Michalina TrefonK--Rogoźnik PolskaK30NIE
RC-060Marcin DrozdM--Dąbrowa Górnicza PlK30NIE
RC-061Sebastian StradomskiM--WymysłówPolskaK30TAK
RC-062Grzegorz BigosMGRAMMIJaworznoPolskaK30TAK
RC-063Mariusz DudaM--ChorzówPolskaK30TAK
RC-064Łukasz SuchyMHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK30TAK
RC-065Miłosz TurniakMHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK30TAK
RC-066Piotr GrzesiczekMHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK18TAK
RC-067Olga FitKHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK30TAK
RC-068Magdalena CzapranKHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK30TAK
RC-069Monika KuraKHIRERIGHT RUNNING TEAMKatowicePolskaK30TAK
RC-070Karol RyszkaMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMKatowicePolskaK30TAK
RC-071Marcin GałęzaM--RogoźnikPolskaK30TAK
RC-072Anna Jeleń KSiemianowice i przyjaciele biegają Siemianowice Śląskie Polska K30TAK
RC-073Piotr KryczekMTeam Urodzeni BiegaczeDąbrowa GórniczaPolskaK30NIE
RC-074Marta DuszyńskaKNight Runners ŚLąskKatowicePolskaK30NIE
RC-075Ireneusz PankiewiczMSiemianowice i przyjaciele biegająSiemianowice ŚląskiePolskaK30NIE
RC-076Agnieszka KaniaKXPO LOGISTIC RUNNING TEAM POLANDMysłowicePolskaK30NIE
RC-077Mirosław PtasikM--KoziegłowyPolskaK50TAK
RC-078Mateusz KaminskiMCidry LotajomRadzionkówPolskaK18TAK
RC-079Marcin HanasiewiczM--CzeladźPolskaK18TAK
RC-080Marcin UrbańczykM--Siemianowice ŚląskiePolskaK18TAK
RC-081Adam JagiełaMKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARogoźnikPolskaK30TAK
RC-082Mariola Lassota-BujakK#czeladzbiegaCzeladźPOLSKAK30NIE
RC-083Ewa Warmuz K--Rogoźnik Polska K50TAK
RC-084Maria WitkowskaK--KatowicePolskaK50TAK
RC-085GRAŻYNA MACHLOWSKAKKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓWPolskaK50NIE
RC-086Sebastian MasłońMStrefa Pozytywnych ZmianRogoźnikPolskaK30NIE
RC-087Maciej DzikiMRyśki z RogolaRogoźnikPolskaK30NIE
RC-088Ania DzikiKGoGoRogoźnikPolskaK30NIE
- Lista organizatora - Lista rezerwowa