Dycha Chrząszcza

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność CharytatywnaPakiet
DC-001Mateusz MulawaMMateusz Mulawa Usługi InformatyczneLublinPLSENIORTAKTAK--
DC-002Ilona Tomaszewska-ŁośK--ZamośćPLSENIORTAKTAK--
DC-003AGNIESZKA LESZEKK--Tomaszów LubelskiPLMASTERTAKTAK--
DC-004WOJCIECH PASZKOMCHEŁM BIEGACHEŁMPLMASTERTAKTAK--
DC-005Agnieszka MendelK--LublinPLMASTERTAKTAK--
DC-006Agnieszka PastuszekK--JózefówPLSENIORTAKTAK--
DC-007Karol MatejaMPanStanisławów 143PLSENIORTAKTAK--
DC-008Agnieszka GustawKPZU SPORT TEAMLublinPLSENIORNIETAK--
DC-009KRZYSZTOF MARCINEKMPZU SPORT TEAMLublinPLMASTERNIETAK--
DC-010Józef WójcikMChełm BiegaChełmPLWETERANTAKNIE--
DC-011Krzysztof DołżyńskiMLatające Klapki KubotaLublinPLSENIORTAKNIE--
DC-012Henryk ŁukaszczykM1960HrubieszówPLWETERANTAKTAK--
DC-013Jacek WołosM--HrubieszówPLWETERANTAKTAK--
DC-014Jerzy MrózM3bzŁabuńki PierwszePLSENIORTAKTAK--
DC-015Mateusz SzymanekM3bzZamośćPLSENIORTAKTAK--
DC-016Anna BorowskaK--HrubieszówPLSENIORTAKTAK--
DC-017Jarosław WolskiM2prŁabuńki PierwszePLSENIORTAKTAK--
DC-018Grzegorz SmolarczykM--Siemianowice ŚląskiePLMASTERTAKTAK--
DC-019Dorota TalajkoK--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
DC-020Magdalena RosaKlubelskibiegacz.pl TEAMKrępiecPLMASTERTAKTAK--
DC-021Artur BąkMFC po40tceKrakówPLMASTERTAKTAK--
DC-022Anna MałekK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
DC-023Agnieszka Margol-SzuwaraK1 Batalion Drogowo - MostowyDęblinPLMASTERTAKTAK--
DC-024Tomasz KostrubiecM--SzczebrzeszynPLMASTERTAKTAK--
DC-025Krystyna MączkaKEkstremalne OTK na RelaksieGliwicePLWETERANTAKTAK--
DC-026Karol KulaninMZSZiO w BiłgorajuWola DereźniańskaPLSENIORTAKTAK--
DC-027Paweł MisiągiewiczMZSZiO w BiłgorajuTarnogródPLMASTERTAKTAK--
DC-028Robert PikusM--ZamośćPLMASTERTAKTAK--
DC-029Anna GulukK--ZamośćPLMASTERTAKTAK--
DC-030Bożena KaniugaK--HrubieszówPLWETERANTAKTAK--
DC-031Monika KoszK--PawłówPLSENIORTAKTAK--
DC-032Tomasz JagiMRobonauka BiegaZamośćPLMASTERTAKTAK--
DC-033Ewa BorekKborki2HrubieszówPLMASTERTAKTAK--
DC-034Tomasz BorekMborki2HrubieszówPLMASTERTAKTAK--
DC-035Dorota ZarczukKPZU Sport TeamWarszawaPLSENIORNIENIE--
DC-036Kamil BaranM--JarosławPLSENIORNIENIE--
DC-037Magdalena MusialikKRzeszowskie Gazele i GepardyRzeszówPLMASTERTAKTAK--
DC-038Stanisław SmagaczM--LubaczówPLWETERANTAKTAK--
DC-039Paweł ZygmuntM--GiedlarowaPLMASTERTAKTAK--
DC-040Bartosz StebnickiM--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
DC-041Paweł GawidzielMSii Running TeamLublinPLSENIORNIENIE--
DC-042Daniel DębowskiMCoke RunnersOpocznoPLMASTERNIENIE--
- Lista organizatora - Lista rezerwowa