Połmaraton Chrząszcza

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność CharytatywnaPakiet
PC-001Anna DaleckaKOrange PolskaWarszawaPLSENIORTAKTAK--
PC-002Marcin FlorekMMężczyźni Św. JózefaPilznoPLMASTERTAKTAK--
PC-003Michał SmykaM--Ciecierzyn PLSENIORTAKTAK--
PC-004Tomasz PrzybylskiMMamlasyNieledewPLMASTERTAKTAK--
PC-005Piotr CzerniakMARMIARzeszówPLMASTERTAKTAK--
PC-006Kamil BorowskiMChełm BiegaŻółtańce KoloniaPLSENIORTAKTAK--
PC-007Edyta GromekKSzybciej nie dam radyLublinPLMASTERTAKNIE--
PC-008Paweł WojciechowskiMJ U V E R U N KrakówPLMASTERTAKNIE--
PC-009Mirosław HercMKlub Biegacza Provident ZamośćPLMASTERTAKTAK--
PC-010Dariusz JurkowskiMBychawa RunnersKajetanówPLSENIORTAKTAK--
PC-011Sebastian Bukowski Mbiegusiem.plRykiPLMASTERTAKTAK--
PC-012Zbigniew TymickiMEntre.pl TeamWarszawaPLWETERANTAKTAK--
PC-013Grzegorz MendelM--LublinPLMASTERTAKTAK--
PC-014Sylwia GawlikK--LublinPLMASTERTAKTAK--
PC-015Damian BorowskiM--HrubieszówPLSENIORTAKTAK--
PC-016Iwona BryksaK--OpolePLWETERANTAKTAK--
PC-017Anna MazurekKBełżyce i okolice biegająSporniak 38BPLMASTERTAKTAK--
PC-018Piotr MazurekMBełżyce i okolice biegająSporniak 38BPLMASTERTAKTAK--
PC-019Andrzej LatałaMBiegający Świdnik, POLBRUK S. A. ŚwidnikPLMASTERTAKTAK--
PC-020Bartłomiej OryszczakMMTB RoztoczeRachaniePLMASTERTAKTAK--
PC-021Magdalena OleszekK--CzeladźPLSENIORTAKTAK--
PC-022Grzegorz MielniczekMB.RunnerKrakówPLMASTERTAKTAK--
PC-023Marcin MazurekM--Kolonia JaszczówPLSENIORTAKTAK--
PC-024Zbigniew BalickiMForest Carabus TeamZwierzyniecPLMASTERTAKNIE--
PC-025Tomasz LewińskiMKLA Zabiegani CzęstochowaCzęstochowaPLMASTERTAKTAK--
PC-026Grzegorz WenarskiMStay InsaneLublinPLMASTERTAKNIE--
PC-027Kamil MalecMMILA MEBLE WNĘTRZA NA WYMIARZamośćPLSENIORTAKTAK--
PC-028Agnieszka TalarowskaK--KrasnystawPLMASTERTAKTAK--
PC-029Anna BrzozowskaKPKS Galopująca SoczewicaKrasnystawPLMASTERTAKTAK--
PC-030Armand BrzozowskiMPKS Galopująca SoczewicaKrasnystawPLWETERANTAKTAK--
PC-031Zbigniew KazimierczakMGalopująca SoczewicaWarszawaPLWETERANTAKTAK--
PC-032Paweł WójtowiczMLublin BiegaLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-033Adam Luc MBiegusiem.plRykiPLMASTERTAKTAK--
PC-034Krzysztof CichoszMKrasnystaw BiegaKrasnystawPLMASTERTAKTAK--
PC-035Justyna Traczuk KChełmska Grupa TriathlonuChełm PLSENIORTAKTAK--
PC-036Barbara KroenkeKobozybiegowe.plWarszawaPLWETERANTAKTAK--
PC-037Marek AntończakMKrasnystaw BiegaŻółkiewkaPLMASTERTAKTAK--
PC-038Tomasz BielakMSzybciej nie dam radyKamionkaPLMASTERTAKTAK--
PC-039Michał BóbskiMŻelazne łydyLublinPLSENIORTAKTAK--
PC-040Cezary ManistaM--ChorągwicaPLMASTERTAKNIE--
PC-041Piotr ŻurekMLublin BiegaLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-042Edyta NaukaKDębickie GepardyDębicaPLMASTERTAKTAK--
PC-043Wiesław NaukaMDębickie GepardyDębicaPLMASTERTAKTAK--
PC-044Dorota FrankowskaK--ŚwidnikPLMASTERTAKTAK--
PC-045Kinga MazurKDębickie GepardyDębicaPLSENIORTAKTAK--
PC-046IRENEUSZ MAZURMDębickie GepardyDębicaPLMASTERTAKTAK--
PC-047Yvonne GórskaKOrange Polska S.A.ŁomiankiPLMASTERTAKTAK--
PC-048Katarzyna BugajskaK--KrakówPLMASTERTAKTAK--
PC-049ARKADIUSZ SZAJEWSKIM--KRAKÓWPLMASTERTAKTAK--
PC-050Aleksandra SzczabelK--GliwicePLSENIORTAKNIE--
PC-051Anna CzerniakKVege RunnersKrasnystawPLSENIORTAKTAK--
PC-052Ireneusz GolecMVege RunnersKrasnystawPLSENIORTAKTAK--
PC-053Jacek BlicharzMJacek BlicharzBiłgorajPLWETERANTAKTAK--
PC-054Maciej PaszkiewiczMPark DziejeMurowana GoślinaPLWETERANTAKTAK--
PC-055Adam BeraM--RzeszówPLWETERANTAKTAK--
PC-056Anna AdamczykK--CzarnoziemPLMASTERTAKTAK--
PC-057Ewa WaszkiewiczKGang AnielicWarszawaPLMASTERTAKTAK--
PC-058Łukasz IwanickiMLw. BogdankaLublin PLMASTERTAKTAK--
PC-059Adam GodlewskiM--WołominPLMASTERTAKTAK--
PC-060Maciej BąkM--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
PC-061Katarzyna Żakowska-BąkK--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
PC-062Eliza DaleckaK--Zalew 25gPLMASTERTAKTAK--
PC-063Kamil PanczenkoM--LublinPLSENIORTAKNIE--
PC-064Marek LitwinekMwkurw_team / ww teamLubartówPLMASTERTAKNIE--
PC-065Justyna PliszczyńskaK--LublinPLMASTERTAKTAK--
PC-066Arkadiusz ŁaszkiewiczM--ZamośćPLMASTERTAKTAK--
PC-067Marek OrzechowskiMTak Lubię Sandomierz Sandomierz PLWETERANTAKTAK--
PC-068Jacek WażnyMStay InsaneLublinPLSENIORTAKTAK--
PC-069Zbigniew SiedlaczekM--LublinPLWETERANTAKTAK--
PC-070Przemysław MatułaMUMCS BiegaLublinPLWETERANTAKTAK--
PC-071Agata KrólikowskaKLublin BiegaLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-072Alina MaciągKBike Equipa SandomierzSandomierzPLMASTERTAKTAK--
PC-073Paweł Zawół MBike Equipa Sandomierz Stalowa Wola PLMASTERTAKTAK--
PC-074Katarzyna ZgodaKKuźnia TriathlonuCzubajowiznaPLMASTERTAKTAK--
PC-075Iwona SzotKWW TeamLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-076Tomasz WęgrzynekMFundacjaNaRatunekDęblinPLMASTERTAKTAK--
PC-077Albert MirosławMWW TeamLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-078Łukasz WierzbickiMKuźnia TriathlonuWarszawaPLMASTERTAKTAK--
PC-079Robert KamyszM--krakówPLMASTERTAKTAK--
PC-080Andrzej LechM--LublinPLWETERANTAKTAK--
PC-081Andrzej JacekM--ZamośćPLWETERANTAKTAK--
PC-082Grzegorz WalasekMbiegusiem.plRykiPLMASTERTAKTAK--
PC-083PAWEŁ BIDASMBIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZPLWETERANTAKTAK--
PC-084Joanna KorzeniowskaKUMCS BiegaLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-085Piotr DobrowolskiM2 LBOTLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-086Piotr ByraMGRABOWICAKnurówPLSENIORTAKTAK--
PC-087Piotr SzuwaraM1 Batalion Drogowo - Mostowy / MMA Forca DęblinDęblinPLMASTERTAKTAK--
PC-088Grzegorz GwozdaMUKS SABAUDIATomaszów LubelskiPLMASTERTAKTAK--
PC-089ANDRZEJ WIĘSEKMBIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKPLMASTERTAKTAK--
PC-090Daniel AbramowiczMChełm BiegaChełmPLMASTERTAKTAK--
PC-091Artur PawińskiMAdidas Running Warsaw WarszawaPLMASTERTAKTAK--
PC-092Sebastian MajdakMGallowie ZMCZamośćPLMASTERTAKNIE--
PC-093Bronisław MączkaMEkstremalne OTK na RelaksieGliwicePLWETERANTAKTAK--
PC-094Anna Jędrzejowska - DecKEkstremalne OTK na RelaksieGliwicePLMASTERTAKNIE--
PC-095Magdalena WronaKBychawa Runner's23 100 BychawaPLSENIORTAKTAK--
PC-096Joanna WierchołaK--LublinPLWETERANTAKTAK--
PC-097Monika Hejduk KUmcs Biega LublinPLMASTERTAKTAK--
PC-098Łukasz GąsiorMBisnode PolskaWarszawaPLSENIORTAKTAK--
PC-099Paweł ZielińskiMRuch IzbicaKrasnystawPLMASTERTAKTAK--
PC-100Aneta GołofitK--LublinPLMASTERTAKTAK--
PC-101Anna KowalikKUMCS BiegaLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-102Nina Karpińska KUnited runners Warszawa Bliżyn PLMASTERTAKNIE--
PC-103Jacek ŻurowskiMCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLublinPLWETERANTAKTAK--
PC-104JERZY DROZDMLUBELAKYLUBLINPLWETERANTAKTAK--
PC-105Mariusz MałekM--ChełmPLMASTERTAKTAK--
PC-106Marek GołąbMSTAY INSANELublinPLSENIORTAKTAK--
PC-107Darek KantorMlubelskibiegacz.plTEAM/ Jan Kantor TeamBoduszynPLWETERANTAKTAK--
PC-108Mariusz ToporowskiMMTeamLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-109Katarzyna HolcKNajwiększa Armia ŚwiataLublinPLSENIORTAKTAK--
PC-110Przemek KołakowskiMJan Kantor TeamKalinowicePLMASTERTAKNIE--
PC-111Przemysław KrólMBank Spółdzielczy w KońskowoliKońskowolaPLSENIORTAKTAK--
PC-112Damian KorzeniowskiM--ZyngierówkaPLSENIORTAKTAK--
PC-113Michał KrzosekM--LublinPLSENIORTAKTAK--
PC-114TOMASZ MIKULSKIMTATROMANIAKLUBLINPLWETERANTAKTAK--
PC-115Jakub OrdykMLubelski Klub Morsów LublinPLMASTERTAKTAK--
PC-116Rafał GołofitM--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
PC-117Agnieszka PęcakKMonkeys'TeamWyżnica 91PLMASTERNIENIE--
PC-118Rafał BadaM--Nowy DwórPLSENIORNIENIE--
PC-119Piotr Kuśmierzak MSTAY INSANE Lublin PLMASTERNIENIE--
PC-120Joanna Kuśmirek-KowalK--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
PC-121Miron MisiurekMLublin BiegaLublinPLMASTERNIENIE--
PC-122Marta SzpindaKBiłgoraj Ultra TrailBiłgorajPLMASTERNIENIE--
PC-123Artur NiemierskiM--LublinPLMASTERNIENIE--
PC-124Artur NiemierskiM--LublinPLMASTERNIENIE--
PC-125Władysław SulowskiM--MarysinPLWETERANTAKTAK--
PC-126Tomasz Bedłuszak MChełm BiegaChełm PLMASTERNIENIE--
PC-127Hubert KoślaMPZU SPORT TEAMWarszawaPLMASTERNIENIE--
PC-128Dorota SkibickaKPZU Sport TeamWarszawaPLMASTERNIENIE--
PC-129Arkadiusz DukałaMNationale Nederlanden TeamWarszawaPLMASTERNIENIE--
PC-130Anna Biniaś PastusiakK--NasutówPLMASTERTAKTAK--
PC-131Michał WójcikMStay InsaneLublinPLMASTERTAKTAK--
PC-132Wojciech WenerskiMLubelskie Stowarzyszenie BiegoweLublinPLWETERANTAKTAK--
PC-133Berta StępkowskaKCENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLublinPLMASTERNIENIE--
PC-134Barbara Łuczak-PokójKNowosarzyńska Grupa BiegowaSarzynaPLSENIORTAKTAK--
PC-135Sławomir DrążekM--IzbicaPLMASTERNIENIE--
PC-136Karolina Rasoul-PelińskaK--LublinPLSENIORNIENIE--
PC-137Andrzej CiosmakMPZU Sport TeamBratkowicePLMASTERNIENIE--
PC-138Iwona StecK--LublinPLSENIORTAKTAK--
PC-139Krzysztof JarzynkaMLublinLublinPLWETERANTAKTAK--
PC-140Edyta SurdackaKMonkeys Team KraśnikPLSENIORNIENIE--
PC-141Marek MajewskiMZaszyciWarszawaPLMASTERTAKNIE--
PC-142Anna KsiężakKPZU Sport TeamWarszawaPLSENIORNIENIE--
PC-143Katarzyna Kordowska-WochK--LublinPLMASTERTAKTAK--
PC-144Eugeniusz TopolnickiM--Zielona GóraPLWETERANTAKTAK--
PC-145Robert FornalMPiwo moje paliwoKrasnystawPLMASTERNIENIE--
PC-146Robert SochaM--Szczebrzeszyn/SiedliszczePLSENIORTAKTAK--
PC-147Michał GacaMPZU SPORT TEAMWarszawaPLMASTERNIENIE--
PC-148Roksana Sokalska-PizunK3 Zamojski Batalion ZmechanizowanyZamośćPLSENIORNIENIE--
PC-149Marta JakuszkoKKB SZURACZ TERESPOLTerespolPLSENIORTAKTAK--
PC-150Grzegorz JakuszkoMKB SZURACZ TERESPOLTerespolPLMASTERTAKTAK--
PC-151Robert PasiecznyMFartlek GOGorzycePLMASTERTAKNIE--
PC-152Przemysław GrządkaMPZU SPORT TEAMWarszawaPLMASTERNIENIE--
PC-153Katarzyna TabulskaKKB SzuraczTerespolPLMASTERTAKTAK--
PC-154Agata WieruszewskaK--WarszawaPLMASTERNIENIE--
PC-155Robert BieszczMKraśnik BiegaTRZYDNIK DUŻYPLMASTERNIENIE--
PC-156Justyna BiernackaK1975BiłgorajPLMASTERTAKTAK--
PC-157Izabela Piszczyńska K--38-405 Bukowsko PLMASTERNIENIE--
PC-158Paweł MajsterekM--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
PC-159Łukasz PiątkiewiczM--RadziszówPLSENIORNIENIE--
PC-160Krzysztof KostyraMbiegusiem.plWarszawaPLWETERANTAKTAK--
PC-161Wojciech GrzegorzakM#AdamCzerwińskiTeamNiepołomicePLMASTERTAKTAK--
PC-162Władysław IwanickiMLw Bogdanka S.A.Łęczna 21-010PLWETERANTAKTAK--
PC-163Tomasz MazurMelPolacoGorzycePLSENIORTAKTAK--
PC-164Robert SzkodaMBiłgoraj Ultra TrailBiłgorajPLSENIORTAKTAK--
PC-165Marcin ZygaMLublin biegaLublinPLMASTERNIENIE--
PC-166Ewa ZygaKLublin biegaLublinPLMASTERNIENIE--
PC-167Monika WAłęgaK--DębicaPLMASTERNIENIE--
PC-168Irek KobiałkaM--DębicaPLMASTERNIENIE--
PC-169Wojciech Grzywacz MFartlek goGorzyce PLWETERANNIENIE--
PC-170Łukasz JamrózMAuuuuuWadowicePLMASTERTAKTAK--
PC-171Tomasz WziątekM--JastkówPLMASTERNIENIE--
PC-172Bartłomiej DrylMSii Running TeamWarszawaPLMASTERNIENIE--
PC-173Mateusz ChudziaszekMSłowacki Runners ClubLęborkPLSENIORNIENIE--
PC-174Aneta Hermanowicz KPzu Sport TeamMalborkPLSENIORNIENIE--
PC-175Anna GadomskaKPZU SPORT TEAMWarszawaPLMASTERNIENIE--
PC-176robert pietrykowskiM--szczebrzeszynPLMASTERNIENIE--
PC-177Łukasz WręczyckiM5 Pułk ChemicznyLubliniecPLSENIORNIENIE--
PC-178Michał HarnikMKopalnia MocyTarnobrzegPLMASTERNIENIE--
PC-179Szymon ŚliwaMSii Running TeamKrakówPLSENIORNIENIE--
PC-180Grzegorz MachnowskiMKBSzuracz TerespolTerespolPLMASTERNIENIE--
PC-181Alicja BrzozowskaKPKS Galopująca SoczewicaKrasnystawPLSENIORTAKTAK--
PC-182Szymon SitekMZabiegani Częstochowa CzęstochowaPLMASTERNIENIE--
PC-183Łukasz WręczyckiM5 Pułk ChemicznyLubliniecPLSENIORNIENIE--
PC-184Wojciech JaremekMmogę szybciej ale wolę dłużejZamośćPLMASTERNIENIE--
PC-185Jagoda BarnaśKSii Running TeamDębicaPLSENIORNIENIE--
PC-186Szymon KrosmanMKlub Biegacza T2/4Komarów OsadaPLSENIORNIENIE--
PC-187Urszula GutowskaKNGB KłobuckKłobuckPLMASTERNIENIE--
PC-188Agata KrzemińskaKBike Equipa SandomierzSandomierzPLWETERANNIENIE--
PC-189Paulina BrzozowskaKBike Equipa SandomierzStalowa WolaPLSENIORNIENIE--
PC-190TOMASZ FORNALSKIM4nalskiRun KrasnystawPLMASTERNIENIE--
PC-191Anna ZochniakK--PiastówPLWETERANNIENIE--
PC-192Piotr TokarskiMPozytywnie Zabiegany Rzeszowski GepardRzeszówPLMASTERNIENIE--
PC-193Anna KędziorKBiłgorajBiłgorajPLMASTERNIENIE--
PC-194Paweł DudekMRuch IzbicaKrasnystawPLMASTERNIENIE--
PC-195Paweł StudziżbaMCreative Bochnia Biega TeamProszówkiPLMASTERNIENIE--
- Lista organizatora - Lista rezerwowa