Zimowe Roztocze Ultra

Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Kategoria Płatność CharytatywnaPakiet
ZR-001Mateusz ZaburkoM--Tomaszów LubelskiPLSENIORTAKTAK--
ZR-002Marcin StpiczyńskiM--LublinPLMASTERTAKTAK--
ZR-003Darek SkwarskiM--PoznańPLMASTERTAKTAK--
ZR-004Małgorzata RutkowskaK--Golub-DobrzyńPLWETERANTAKTAK--
ZR-005Wojciech WronaMNie ma letkoLublinPLSENIORTAKNIE--
ZR-006Łukasz WójcikMSzybciej nie dam radyNiemcePLMASTERTAKNIE--
ZR-007Zbigniew PodkówkaM--BydgoszczPLWETERANTAKTAK--
ZR-008Krzysiek PopławskiM--WarszawaPLMASTERTAKTAK--
ZR-009Ryszard Smoluch M--Zamość PLMASTERTAKNIE--
ZR-010Marcin WitkowskiMZaszyciWarszawaPLWETERANTAKTAK--
ZR-011Daniel KowalskiMBiegający ŚwidnikŚwidnikPLMASTERTAKTAK--
ZR-012Mariusz KulczyńskiMSchabowy RunnersAdamówPLSENIORTAKTAK--
ZR-013Michał ChruścielMFartlek Go GorzycePLSENIORTAKNIE--
ZR-014Rafał DubajMStalowa LowaStalowa WolaPLMASTERTAKTAK--
ZR-015Maciej CzerwińskiMKibolski KSSkórzewoPLMASTERTAKTAK--
ZR-016Jacek WąsikMcbfsLublinPLWETERANTAKTAK--
ZR-017Monika SkomorowskaKTeam ZabieganeDniWarszawaPLMASTERTAKTAK--
ZR-018Jerzy RulakM--WARSZAWAPLMASTERNIETAK--
ZR-019Marcin MarciniewiczM23. BLT Mińsk MazowieckiZamośćPLMASTERTAKTAK--
ZR-020Jakub StudzińskiM--OpypyPLMASTERTAKTAK--
ZR-021Paweł TalarowskiM--KrasnystawPLMASTERTAKTAK--
ZR-022Mariusz BorowiecMRun Run OleszyceStare OleszycePLMASTERTAKTAK--
ZR-023Marta KubackaKDrużyna TVNWarszawaPLMASTERTAKTAK--
ZR-024Stanisław PaszkoMDinozaur z RoztoczaGorajec - Zagroble 92PLWETERANTAKTAK--
ZR-025Łukasz WójcikMSii Running TeamLublinPLMASTERTAKTAK--
ZR-026Arkadiusz MatuszewskiM--ZamoscPLMASTERTAKTAK--
ZR-027Tomasz Żyła M--Kurzyna Średnia PLSENIORTAKTAK--
ZR-028Marek PrzyczynaMTomaszowska Grupa BiegowaTomaszów LubelskiPLMASTERTAKTAK--
ZR-029Tomasz KorzeniowskiMFartlekGOGrębówPLMASTERTAKTAK--
ZR-030Monika ZygmuntK--GiedlarowaPLMASTERTAKTAK--
ZR-031Andrzej MaciągMDzikie MustangiBełżecPLMASTERTAKTAK--
ZR-032Robert MyśliwiecMwild&freeRzeszówPLMASTERTAKTAK--
ZR-033Krystian SzczabelM--GliwicePLSENIORTAKNIE--
ZR-034Paulina TaraszewskaK--WarszawaPLSENIORTAKTAK--
ZR-035Renata LietzKTotalnie BiegnięciKrojantyPLSENIORTAKTAK--
ZR-036Jacek HadamMPrzemyski Klub BiegaczaDachnówPLWETERANTAKTAK--
ZR-037Tomasz KurzawskiM--MiączynPLMASTERTAKTAK--
ZR-038Magdalena Kownacka KGang AnielicJózefówPLMASTERTAKTAK--
ZR-039Aleksandra Szylberg KTeam ZabieganeDniWarszawaPLMASTERTAKTAK--
ZR-040Grażyna Firek K--Zamość PLMASTERTAKTAK--
ZR-041Marcin JakubowskiMgRUNwald Team PoznańPoznańPLSENIORTAKTAK--
ZR-042EWA KITAK1963Kędzierzyn-KoźlePLWETERANTAKTAK--
ZR-043Arkadiusz KosmalskiM--Jedlicze APLWETERANTAKTAK--
ZR-044Marek KurzawskiM--SzczebrzeszynPLWETERANTAKTAK--
ZR-045Berni MierkiewiczKMkM RunningWarszawaPLSENIORTAKTAK--
ZR-046Krzysiek MierkiewiczMMkM RunningWarszawaPLMASTERTAKTAK--
ZR-047RAFAŁ WODNICKIM--Biała PodlaskaPLMASTERTAKTAK--
ZR-048Łukasz RedziakMwkurw_teamSosnowiec PLSENIORTAKTAK--
ZR-049Fabian MiaraMPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskPLMASTERTAKNIE--
ZR-050Piotr SemeniukMWesołaWarszawaPLMASTERTAKTAK--
ZR-051Dariusz GutowskiMNGB KłobuckKłobuckPLWETERANTAKTAK--
ZR-052Adam MierzwaM--ZabrzePLWETERANTAKTAK--
ZR-053Sławek BogackiMToruń - Idziemy bez ryzykaBrzozówka k.ToruniaPLMASTERTAKTAK--
ZR-054Joanna EfembergK--SzczecinPLMASTERTAKTAK--
ZR-055Dominik TrzepizurMNGB KłobuckWręczyca WielkaPLSENIORTAKTAK--
ZR-056Łukasz SadowskiMILFKatowicePLMASTERTAKNIE--
ZR-057Piotr PogockiM--KnurówPLMASTERTAKTAK--
ZR-058Tomasz GmiterekMBUT Biłgoraj Ultra TrailLublinPLMASTERTAKTAK--
ZR-059Dariusz MazurekMRzeszowskie Gazele i GepardyStalowa WolaPLMASTERTAKNIE--
ZR-060Magdalena SzultkKultGdyniaPLSENIORTAKTAK--
ZR-061Emil BakalarzMultWrocławPLSENIORTAKTAK--
ZR-062Karol BłajszczakMTSA SandomierzSandomierzPLMASTERTAKTAK--
ZR-063Mariusz ChorzępaMTSA SandomierzSandomierzPLMASTERTAKTAK--
ZR-064Anna Tadla SzawanKPrzeworska Grupa BiegowaPrzeworskPLMASTERTAKTAK--
ZR-065Jacek FidelusMWCHSZTBRZESKOPLMASTERTAKTAK--
ZR-066Joanna FidelusKWCHSZTBRZESKOPLMASTERTAKTAK--
ZR-067Dagmara WodyńskaKEquiDo Team schodzi z asfaltuNowy SączPLMASTERTAKTAK--
ZR-068Michał KiełbońMPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPrzeworskPLSENIORTAKTAK--
ZR-069Ewelina KiełbońKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPrzeworskPLSENIORTAKTAK--
ZR-070Jacek WodyńskiMEQUIDONowy SączPLWETERANTAKTAK--
ZR-071Mariusz ZiętekM--LublinPLWETERANTAKNIE--
ZR-072Dawid LaskowskiMCopernicus TeamGdyniaPLSENIORTAKTAK--
ZR-073Mariusz KowalikMNGB KŁOBUCKKłobuckPLMASTERTAKTAK--
ZR-074Katarzyna SzewczykKMonkeys' TeamKraśnikPLMASTERTAKTAK--
ZR-075Monika SikoraKCopernicus TeamGdańsk PLSENIORTAKTAK--
ZR-076Filip KozakMNGB KłobuckKłobuckPLMASTERTAKTAK--
ZR-077sdas sdasdM--sadsadaPL-----NIENIE--
ZR-078Justyna GoleńKMonkey'TeamKraśnikPLMASTERNIENIE--
ZR-079Paweł ZderskiMOSPWL DĘBA Nowa Dęba PLMASTERNIENIE--
ZR-080Andrzej Psiuk MBiłgoraj Biega Biłgoraj PLMASTERNIENIE--
ZR-081Magdalena PółtarzyckaK--WólkaPLMASTERNIENIE--
ZR-082Marek JAKIMIUKMNatural EPO Multisport MaleszePLMASTERNIENIE--
ZR-083Aleksandra SzumnaKMonkeys' TeamKraśnikPLSENIORNIENIE--
ZR-084Sylwia KrzyzińskaKDogoń Grodzisk MazowieckiGrodzisk MazowieckiPLMASTERNIENIE--
ZR-085Mieczysław SiębidaMFartlek GoGorczycePLMASTERTAKNIE--
ZR-086Grzegorz KosierkiewiczMKaroleKielcePLMASTERTAKTAK--
ZR-087Dorota SzparagaKPZU SPORT TEAMPIASTÓWPLMASTERNIENIE--
ZR-088Jacek JeżowskiMLubelski Klub Morsów LublinPLMASTERTAKTAK--
ZR-089Marcin OstrowskiMPZU Sport TeamWarszawaPLSENIORNIENIE--
ZR-090Marek FigielMFC po40tceKrakówPLMASTERTAKTAK--
ZR-091Aneta HermanowiczKPZU Sport TeamMalborkPLSENIORNIENIE--
ZR-092Przemek KuśpitM--WarszawaPLSENIORNIENIE--
ZR-093Krzysztof SmagaM--BorzechówPLMASTERNIENIE--
ZR-094Lukasz WnuczekMBiegający ŚwidnikŚwidnikPLMASTERTAKTAK--
ZR-095Paweł KucielM--TenczynekPLSENIORNIENIE--
ZR-096Darek KnychasMPZU Sport TeamWarszawaPLMASTERNIENIE--
ZR-097Łukasz GoździckiMendorświnkiLubartówPLSENIORNIENIE--
ZR-098Przemysław WójtowiczMOSP WzgórzeBełżycePLMASTERTAKTAK--
ZR-099Jacek NakoniecznyMSII RUNNING TEAMLublinPLSENIORTAKTAK--
ZR-100Anna GadomskaKPZU Sport TeamWarszawaPLMASTERNIENIE--
ZR-101Mariusz ZajkowskiMPower TrainingWarszawaPLMASTERTAKTAK--
ZR-102Agnieszka Choma-GacaKPZU Sport TeamWarszawaPLMASTERNIENIE--
ZR-103Radosław PołudniukMSii Running TeamLublinPLMASTERNIETAK--
ZR-104Tomasz GodzińskiMSii Running TeamLublinPLMASTERNIETAK--
ZR-105Włodzimierz SzyszkowskiMDuke Nukem Prince of WarsawWarszawaPLWETERANTAKTAK--
ZR-106Andrzej Psiuk MBiłgoraj Biega Biłgoraj PLMASTERNIENIE--
ZR-107Przemysław GrządkaMPZU SPORT TEAMWarszawaPLMASTERNIENIE--
ZR-108Łukasz BrzozowskiMBike Equipa SandomierzStalowa WolaPLMASTERTAKTAK--
ZR-109Sławomir MazurMCyklopedia.ccRzeszówPLMASTERNIETAK--
ZR-110michał StykowskiMTarchośfiryWarszawaPLSENIORNIENIE--
ZR-111BARTOSZ BARSZCZMRadomskie Warchoły RadomPLMASTERNIENIE--
ZR-112Małgorzata Gronowska KRGBRGBPLMASTERNIENIE--
ZR-113Michał ZgietMTeatr w RemizieŁączki-Pawłowek 53PLWETERANNIENIE--
ZR-114Piotr KasperekM--LublinPLMASTERNIENIE--
ZR-115Robert WróblewskiM--LublinPLSENIORTAKTAK--
ZR-116Tomasz IrzykM--LublinPLWETERANNIENIE--
ZR-117Dariusz GadomskiM--Suchożebry PLWETERANNIENIE--
ZR-118Piotr CzarneckiMTARCHOŚFIRYWarszawaPLMASTERNIENIE--
ZR-119Anna TrzeźwińskaKLBL (Lubię Biegać Leniwie)KajetanówkaPLMASTERNIENIE--
ZR-120Jolanta KisielKLBL Lubię Biegać LeniwieBiłgorajPLMASTERNIENIE--
ZR-121Tomasz ForyśMSii Running TeamLublinPLSENIORNIENIE--
ZR-122Tomasz PopisM--IzbicaPLMASTERNIENIE--
ZR-123Bartosz BoguszM--KrakówPLMASTERNIENIE--
ZR-124Wojciech KwiatkowskiMTSA SandomierzSzczytnikiPLMASTERTAKTAK--
ZR-125Slawomir GlazMPolish Runners Club IrelandSwordsIEWETERANTAKTAK--
ZR-126Marek ZochniakM--PiastówPLWETERANNIENIE--
ZR-127Tomasz HapunowiczMZbucki RuchZbuczynPLMASTERTAKTAK--
ZR-128Jan CiesielskiM#1512WingedHeartsToruńPLMASTERNIENIE--
- Lista organizatora - Lista rezerwowa